Blog

Anneler Günü’ne özel takı hediye fikirleri, anneler günü yaklaştıkça “Hangi hediyeyi alsam?” diyen herkes için yol gösterici olabilir.

Yazının Devamı

Yeni yılın en özel günlerinden biri olan 2019 Sevgililer gününde sevdiğinize alacağınız birbirinden güzel hediyeleri sizler için hazırladık.

Yazının Devamı

Sevgilinize alacağınız yılbaşı hediyesi için henüz karar verememiş olanlar için güzel bir blog yazısı hazırladık. 2019'a mutlu girmek için okumaya devam edin :)

Yazının Devamı

2019'a sayılı günler kala sevdiklerinize kişiye özel yılbaşı takı hediyesi almak için en şık koleksiyonları incelediğimiz blog yazımıza göz atmayı unutmayın!

Yazının Devamı

Hayatımızda büyük önem sahibi, bizlerin ikinci ebeveyni olan çok değerli öğretmenlerimize duyduğumuz sıcacık sevgiyi birbirinden güzel hediyelik kolye ve bileklikler ile onlara göstermenin tam zamanı!

Yazının Devamı

Aşkın en yoğun yaşandığı Kasım ayında sevdiğinize alacağınız kişiye özel gümüş takılar ile sonbahara mutlu başlayın!

Yazının Devamı

Mevsimlerin en romantiği olan sonbahar geldi çattı. 2018 sonbahar takı trendleri ile ilgili yazımızı okumadan alışverişe başlamayın.

Yazının Devamı

Genç kızların okula dönüş döneminde aksesuar tercihleri gümüşten yana olmaktadır. İçinde bulunduğumuz sonbaharın yüzünü gösterdiği mevsimde, gümüş isimli kolyeler ve kişiye özel gümüş takılar her an her yerde takabileceği için tercih edilmektedir.

Yazının Devamı

Hediye alırken sizi zorlamayacak uygun fiyatlı ucuz gümüş kolye modellerini tercih ederek bütçenizi zorlamadan sevdiklerinizi mutlu edin.

Yazının Devamı

Güncel kadın takıları arasında en sevilen gümüş isimli kolyeler hakında öğrenecekleriniz fikrinizi değiştirebilir. Yazının devamını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Yazının Devamı
Yükleniyor...