Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

BURÇLU KOLYELER NEYİ ANLATMAKTADIR?

Yüzyıllar boyunca insanlık gökyüzüne bakarak yıldızlardan kendilerine yol haritaları çizmiştir. Karakterlerini çözebilecekleri, geleceklerini aydınlatabilecekleri, hayatlarını yönlendirebileceğine inandığı gezegenlerin etkilerini merak etmiş ve simgelerinin şans getirdiğine inanmışlardır. Evrenin enerjisini taşımak ve yaşamlarındaki kişilere kendini anlatarak gerek güçlerini göstermek, çevresindekileri etkisi altına almak, duygusal mesajlar vermek için günümüzde burçlu kolyeler tercih edilmektedir.

BURÇLARA GÖRE KOLYE ÖNERİLERİ

Gümüş plaka üzerinde yer alan bir noktadan iki yana açılan boynuz simgesi kişinin kendi çabasıyla bir yerlere geleceğini anlatır. Bu simge ile burçlar arasında ilk sırada yer alan koç burcunun lider ruhunu rahatlıkla anlatmasına imkan verir. 

Koç Burcu Kolyesi

Koç burçları özgürlüklerine düşkün olduklarında anı yaşamaktan çok keyif alırlar. Rahat olma taraftarı oldukları için ve hareketli kişiliklerini yansıtabilecek takıları takmaktan hoşlanırlar. Koç burcu kadını, kendilerini enerjik hissedebilecek ve sıradan olmayan takıları tercih etmektedir. Atılgan, eğlenceli ve her daim pozitif olan koç burcundaki kişiler içlerinde hep bir çocuk taşırlar. Bu özellikleri onları sosyal ortamlarda fark edilir kıldığı için aksesuarlarını kişiselleştirilmiş gümüş takıları tercih etmeleri olasıdır. Aynı zamanda burcunun özelliklerini yansıtabileceği takılar beğenileri arasındadır.

Boğa Burcu Kolyesi

Boğa burcu insanı sakin görünümleri ile huzura çok önem verir. Huzurlu olduğu zamanlarda yaşamdan keyif alan, hayat enerjisini etrafındakilere yansıtan karaktere sahiptir. Burcunun simgesinde de karakteri adeta çizilmiştir. Güzelliklerine düşkün olan boğa kadınları çok fazla efor sarf etmeden çevresindekileri kendisine çekmek ister.  Plaka üzerine çizilen boğa burcu sembolü ile zarif boyunlarında taşıyabilecekleri burç kolyeleri kullanmayı tercih etmektedirler.

İkizler Burcu Kolyesi

İkizler Burcu kadını ayakları yere sağlam basar,  karakterlerini ortaya koymayı ve topluluk içerisinde ona hayran kalınmasını ister.  İçlerindeki hevesi bir an evvel arkadaşlarıyla ya da girdiği ortamlarda bulunan kişilere aktarmak ister. Küçük şeylerden mutlu olduklarından burçlu gümüş kolyeleri taşımaktan mutlu oldukları gibi; burcunun simgesindeki roma rakamının yer aldığı roma rakamlı kolyeler de rakamlara olan düşkünlüğünü göstermektedir.

Yengeç Burcu Kolyesi

Yengeç burcu kadınları yengeç gibi dışı kırılgan için naif bir kişiliğe sahiptir. Aile onlar için hayatın merkezi olduğu için evleri mabetleridir. Bu burcun olmazsa olmaz takıları ise plaka burçlu kolye olabileceği gibi aile üyelerinin isimlerinin yer aldığı İsimli Aile Kolyesi, Düz Yazılı Üç İsim Kolye tasarımlı kolyelerle kendilerini ailelerine daha yakın hissetmelerini sağlayacaktır.

Aslan Burcu Kolyesi

Aslan burcu kadını kişisel bakımına çok özen gösterir. Hazırlanması çok uzun sürse de kendileriyle ilgilenmeyi çok severler. Ben merkezci oldukları için her yerde kendilerini gösterirken tüm özellikleri ile fark edilmek isterler. Burçlarının kolyesini takarak mükemmeliyetçi yapılarını sergilemek onları bir adım daha öne taşımaktadır.

Başak Burcu Kolyesi

Başak burcu kadını kusursuzluğa önem verir ve çevresindeki insanlarında potansiyellerinin yüksek olmasını bekler. Ama bu onların lükse düşkün olduklarını göstermez önemli olan en ince ayrıntısına kadar iyi düşünülmüş olması, burcun kadınları için önem taşımaktadır. El Yazısı İsim Kolyede yer alan ayrıntılar onu büyülediği gibi burcunun simgesini taşıyan burçlu kolyede yer alan orantılı kavisler düzeni temsil eder.

Terazi Burcu Kolyesi

Terazi kadını sakinliği, uyumu, dengeyi, estetiği bir arada olmasını ister. Giyiminde kuşamına özen gösterdiği kadar kullanmış olduğu takılarda da cazibesini vurgulamak onun için önemlidir. Nezakete, inceliğe, adalete değer verip yaşamayı çok sevdiği için, burç kolyelerini zevkle takarak mesaj vermeyi tercih edebilirler.

Akrep Burcu Kolyesi

Akrep kadını tek kelime tutku düşkünüdür. Akrep burcu kadınları yüzeysel gerçekliği yansıtmak yerine yerine anlamlı olan takıları takmayı tercih etmektedir. Kişiselliğe ve gizemli olan detaylara önem verdiklerinden, takı zevklerinde kendilerini ortaya koyabilecekleri burçlarının simgelerinin yer aldığı kolyeleri takmak mutlu ettiği gibi Harfli Kolye ve Rakamlı Kolyelerde onları baştan çıkarmaktadır.

Yay Burcu Kolyesi

Yay kadını keşfetmeyi, karşısındakini çözmeyi, birilerinin onu merak etmesini ister. Şen şakrak özelliği ile etrafında sürekli birilerinin olmasını, gezmeyi, yeniliği ve özgürlüğüne düşkün oluşuyla bilindiği için kimsede olmayanı taşımayı sever.  Giyim zevkine ve aksesuarlarına da burcunun özellikleri yansımaktadır. Burç kolyelerinin haricinde İsimli Kolye tasarımlarından Bumerang Kolye ile de özgürlüğünü ve kendini çok sevdiğini simgeleyeceği kolyeleri tercih edebilir.

Oğlak Burcu Kolyesi

Oğlak kadını duruşu ve karakteri ile oldukça nettir. Otoriter olduğu kadar geleneklere bağlı ve maneviyata önem vermektedir. Hayatının düzenli olmasını her şeyin iyi organize edilmiş olmasını istediğinden, burcunun simgesini taşıyarak insanlara ilk bakışta mesajını verecektir.  Yaşamın ayrıntılarını unutmadığı için tarihli özel anları simgeleyen Roma Rakam Kolye ya da Plaka Tarih ve Harf kolye onun için manevi değeri simgeleyecektir.

Kova Burcu Kolyesi

Kova Kadını çılgın fikirleri, orjinalliğiyle, özgürlüğüne düşkün olunuşuyla bilinir. İsyankar ruhunu, entelektüel kişiliğini yansıtabilecek, kişiye özel üretilen gümüş takılardan yana tercihlerini yapmaktadırlar.

Balık Burcu Kolyesi

Balık kadını iletişim kurmadan yaşayamaz, çok duygusal olduğu gibi şehvetlidir. Birilerini sevdikleri zaman adanmışlık gösterirler. Bunu da dile getirmekten, göstermekten çekinmezler. Kişiye özel isimli, harfli kolyeler onlar için biçilmiş kaftandır. Burç sembolünün olduğu takılarda onlar için olmazsa olmazlardandır.

BURÇLARA GÖRE HEDİYE ÖNERİLERİ

Koç kadınlarına gümüş kolyeler alabilir, renkli taşlarla kombin edilmiş kişiselleştirilmiş kolyeleri hediye edebilirsiniz. Unutmayın ki sabırsız olan koç kadını, hediyenin sunumuna da önem vermektedir.

Boğa Kadınlarına taşlı kolyeler hediye edebilir, onlar için hediye verilirken bulunan ortamda ambiyansı olan bir yer olmalıdır.

İkizler kadını en rahat hediye alabileceğiniz burçtur. Orijinal küpe ya da Orijinal Kolye almaya özen göstermenizde fayda var. Kimsede olmayan tasarım kişiselleştirilmiş gümüş kolyeler hoşlarına gidecektir.

Yengeç kadını ailesine düşkün olduğu için ailesini, arkadaşlarını simgeleyecek İsim Kolye hediye olarak alınabilir. Yazı yazmayı, şiiri sevdikleri için Notlu Kalp Kolye gibi romantik takılar hediye edilebilir.

Aslan kadınına dikkatleri üzerine toplayacağı özel tasarım kolyeler hediye edilebilir. İddialı Hilal Kolye, Dikdörtgen Çember İsimli Kolye, El Yazısı Tek İsim Kolye gibi kişiselleştirilmiş kolyeler onu eşsiz hissettirecektir.

Başak kadını mükemmeliyetçi yapıya sahip olduğu için tüm detaylara dikkat eder. El Yazılı İsim Kolyeler mutlu edecek kolyeler arasındadır.

Terazi kadını estetiğe düşkün olduğu için zarif takılardan hoşlanmaktadırlar. Minimalist kişiselleştirilmiş tasarım kolyelerle mutlu edebilirsiniz.

Akrep kadını sürprizli hediyelerden hoşlanır, şaşırmak isterler. Bunun için karşısındakinin basit bir hediye almasındansa onu düşünerek hediyeyi almış olmasını ister. Kişiselleştirilmiş gümüş kolye tasarımları arasından beğenecekleri modelleri bulabilirsiniz.

Yay kadını neşeli, heyecanlı yapıya sahip oldukları için onlara her an mutlu olmalarını sağlayacak isim kolyeleri hediye edebilirsiniz.

Oğlak kadını hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayacağı için alacağınız hediyenin şekli değil düşünüş şekliniz onun için önemlidir. Hediyenin manevi bir değeri olması örneğin özel bir günü simgeleyecek tarihli kolye unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kova Kadını modern çizgiler taşıyan takıları hediye etmenizden hoşlanacaktır. Origami kolye, Monogram Harf Kolye gibi takıları hediye edebilirsiniz.

Balık kadını aşırı duygusal olduğu için onu sevdiğinizi hissettireceğiniz kalpli, sonsuzluk simgeli isimli, harfli kolyeler mutlu edecektir.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.