Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Gümüş İsimli Kolyeler

Gümüş İsimli Kolyeler

05 Ekim 2019

Gümüş İsimli kolyeler, altın ve gümüş plakaların üzerine lazer veya kıl testere yardımı ile değişik figürlerde oluşturulan şekillerden biri olmaktadır. Kolye takısını kullanmak, kişinin aksesuar açısından zengin bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Gümüş ve altın olarak piyasada birçok çeşitleri ve modelleri olan bu kolyeler, bay - bayan ayrımı yapılmaksızın her cinste kullanım uygunluğu sağlamaktadır. Tercihe göre isimli ya da çok isimli kolyeler tasarlanırken, isimsiz olarak da takı niyetine kullanmakta herhangi bir görsel sakınca bulunmamaktadır. Günümüzde isimli kolyeler en fazla, gümüş elementinden oluşan değişik tasarım modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Maliyeti bakımından gümüş kolyeler daha ucuza alınabilirken, bileklik gibi aksesuarlarla da kuyumcu tezgâhlarında yerini alabilmektedir.

İsimli kolye modelleri olarak internet sitelerinde birden fazla zengin içeriğe rastlamak mümkündür. Bunun yanı sıra, takı - aksesuar dükkânı olan her yerde bu kolyelerin satışı yapılmaktadır. Kuyumcularda da kişiye uygun modellerde kolyeler bulunmaktadır. Birbirinden değişik ve şık modelleriyle kullanan kişiye ayrı bir hava veren bu kolyeler, çevrimiçi satış sitelerinde de yerini almıştır. Çeşitli model ve renklerde tasarlanıp kişi veya kişilerin isteği üzerine; kolyenin üstüne yazılan yazılarla, değişik el sanatları süslemeleri de yapılarak, bu kolyeler anı ölümsüzleştirmenin başka bir sembolü olarak, hatıra değerinde önem taşımaktadır. Yalnızca hatıra maksadı içermemekle beraber, takı kullanmaktan hoşlananlar için de nadide bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gümüş isimli kolyeler, daha çok birbirinden ayrılmak istemeyen ve sevgilerini soyut olarak kendilerine kanıtladıkları gibi somut olarak da çevrelerine kanıtlamak isteyen âşıklar için; tam bir aşk iksiri niteliği taşımaktadır. Ayrıca doğum günü ve sevgililer günü gibi özel zamanlarda, kişiyi hediye telaşına düşürmeyip, gönül hoşluğu açısından da zarif bir hediye olarak, hediye verenin şahsiyetine mertebe katmaktadır. Bu tür takıların çoğunlukla bayanların kullandığına inanılsa da, erkeklerde de kolye ve bileklik gibi birçok kişisel aksesuar bulunmaktadır. Genci, yaşlısı, büyüğü ve küçüğü olmak üzere tüm yaşlara ve cinsiyete uygun kolyeler, takı seven her kişide ayrıcalık hissi oluşmasına sebep olmaktadır. Kişilerin kullandığı takılardaki oluşan ayrıcalık hissi ise, toplumda daha emin ve istikrarlı eğilimlerde bulunmaya yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.