Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kolyeler, geçmişten günümüze insan hayatında gücü, ihtişamı, sosyal statüleri ve güzelliği simgelemiştir. Kadınlar gerdanlarını süslemek için kolyeleri tercih etmiştir. Zamanla farklı tasarımlarla çeşitlenmiş, özel sembollerin yanı sıra kişiler için anlamı olan isimler, tarihler de eklenmiştir. Böylelikle kolye, aksesuar olma özelliğinin ötesine geçerek kişinin karakterini ve kendisini betimleyebileceği duruş kazanmıştır. Kişinin kendisine ve sevdiğine olan sevgisini iletmenin en özel biçimi olan kişiselleştirilmiş kolyeler ile kendilerini ve sevdiklerini mutlu etmeye aracılık etmektedir. Sonsuz sevgiyi her an yaşanır kılan ve unutulmaz yapan, nesiller arasında miras kalan en büyük anı unsuru olmuştur.

Kolyeler vücudumuzun en görünür alanında olması sebebiyle daha özgür tasarımlara sahiptir. Kişilerin, sevdiklerinin isimlerine ek olarak rahatlıkla simgeler ekleyebildikleri için kolyeler dizayn olarak gösterişli bir tasarım sunmaktadır. Kolye tasarımında yer alan harfler ve isimler çeşitli karakterin yanı sıra kişinin kendi el yazısını bile taşıyabileceği şekilde işlenebilmektedir. Taşlarla da süslenerek kişinin güzelliğine güzellik katan kolyeler zarafeti, saflığı, aşkı, sevgiyi ve dostluğu simgelemektedir.

Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolyeler yıllardır olduğu gibi günümüzde de popülerliği giderek artmaktadır. Sosyal yaşamın içerisinde günlük aktivitelerimizde daha rahat takıları kullanma isteği, aksesuar harcamalarına ayrılan bütçeler, değişen trendlere ayak uydurma isteği, model çeşitliliği ve modern görünüme sahip olma isteği gibi gümüş kolyeleri tercih etmede göz önünde bulundurulan çok sayıda kriter bulunmaktadır. Tüm bu kriterlere sahip gümüş kolye modelleri arasında kişiye özel kolye çeşitleri üst sıralardaki yerini korumaktadır.

Kişiye Özel Kolye Çeşitleri

İsim kolye, harfli kolye ve rakamlı kolyeler kişinin kimliğini yansıtırken tarzını ortaya koymaktadır. İsimlerinizi ve sevdiklerinizin isimlerini karakterinize uygun olan renk ve yazı karakterleriyle yaptırabilme lüksüne sahiptir. Sizin için özel notları da takılarınızın üzerine yazdırabilir, eğlenceli tasarımlarla sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Kolye Modelleri

İnsanoğlu her dönemde kendinden bir iz bırakmayı ve kendini anlatmayı amaçladığı için; kişiselleştirilmiş gümüş kolyelerde rahatlıkla benliğinizin detaylarını gösterebilirsiniz. Hayvan sevginizi, burcunuzu, karakterinizi, aşkınızı, aile bağlarınızı, hayat felsefenizi, inancınızı, geleneklerinizi, mesleğinizi simgeleyebileceğiniz ve birebir sizi anlatan takıları kişiye özel üretimlerle sahip olabilirsiniz. Modeller arasında künye tarzıyla gelenekçi yapınızı, madalyon tarzıyla gizemli yapınızı, el yazısı kolye ile romantik yönünüzü, geometrik şekillerle hiperaktif yanınızı anlatma imkanı sunar.

Gümüş Kolyeleri Kimler Alır?

Sade zevke sahip ihtişamdan çok tarz duruşa önem veren kişilerin tercihleri arasındadır. Çok fazla bütçe ayırmadan modaya ayak uydurmak isteyen, günlük yaşamda aksesuarlarına önem veren, kıyafetlerini kolye ile bütünlemek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Değişen çağ ile beğenisine uygun birbirinden farklı çeşitli modelleri kullananların ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Yaşamlarının bir parçası olan, evde, sporda, okulda, işte her an boynundan çıkarmayan her yaştan kadının stiline uygun modelleri ekonomik bütçeyle sahip olmayı arzu edenler tarafından alındığı gibi hediye olarak da rahatlıkla alınabilecek bir aksesuardır. Maddiyata değil maneviyata önem verenlerin rahatlıkla seçebileceği kolyeler arasındadır. Ayrıca duygusal hallerini yansıtmak isteyenlerin kişiye özel üretilen gümüş kolyeleri büyük ölçüde tercih ettiği de gözlemlenmektedir. Kimliği, beraberliği ve karakteri hakkında ipuçları vermek isteyenlerin tüm özellikleri bir kolyede buldukları için satın alınmaktadır.

Kişiye Özel Kolye Ne Zaman Alınır?

Kişinin kendisine takı olarak kolye almasının yeri ve zamanı yoktur. Her yaşta beğeniyle kullanabileceği kişiye özel gümüş kolyeleri sosyal yaşamında, aile hayatında, arkadaş çevresinde, iş çevresinde fark edilebilir olmak amacıyla alınabilir. 14 şubat sevgililer günü için anlamlı hediyelerden olduğu gibi anneler günü içinde annenize alınabilecek maneviyatı olan bir hediye tercihi olacaktır. Diğer tüm özel günlerde doğum günü, evlilik yıl dönümü, çıkma yıl dönümü, mezuniyet hatırası, doğum hediyesi, iş tebriği hediyesi, yılbaşı hediyesi olarak rahatlıkla kişiye özel kolye modelleri arasından seçim yapılabilecek takılar bulunmaktadır. Ayrıca özel günleri beklemeden hayatınızda değer verdiğiniz kişilere onları düşündüğünüzü, sevdiğinizi ve hiç unutmayacağınızı kolaylıkla anlatma şansı sunar.

Kişiye Özel Kolyeler Rahatlıkla Alınabilir Mi?

Kişiye özel kolyelerin alınabilirliği iki açıdan değerlendirilebilir. Birincisi kolyenin fiyatı ikinci ise nerden alınabileceğidir. Gümüş kolyelerin hammaddesi diğer kolye malzemelerine göre hesaplı fiyata sahip olduğu için kişinin kendisine ya da başkasına gümüş kolye alması açısından makul bütçeye sahiptir. İkinci olarak ise kişiye özel gümüş kolyeleri istediğiniz anda hemen satın alabilme imkanı yoktur; ancak, dileğiniz ölçü ve renge göre rahatlıkla istediğinizi hariqa.com üzerinden yaptırabilme lüksüne sahipsiniz. Modeller üzerinde aklınıza takılan ayrıntıları ve ürün üzerinde ayrıca yapılabilecek ek değişiklikleri iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Tamamen size özel üretileceği için özel üretim takıların belli bir üretim süresi olmakla birlikte modelinize göre 3-7 iş günü içerisinde tarafınıza gönderimi sağlanır. Üretim süresini göz önünde bulundurarak siparişlerinizi özel günlerinizden önce vermeniz sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Kişiye Özel Kolye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kolye modellerinde isimli kolye tercih edenlerin isimlerini doğru yazmaları, karakter sayısına uygun modelleri seçmeleri önem taşımaktadır. Rakamlı kolyelerde tarihleri, yılları seçilebilir alanlardan doğru seçmeleri, roma rakamıyla kolye ürettirmek isteyenlerin doğru rakamı yazdırdığına emin olmaları gerekmektedir. Kolye uzunluğu seçiminde kişininin fiziksel durumu göz önünde bulundurularak zincir uzunluğu buna göre seçilmelidir. Gümüş kolyelerin renk seçimi yapılırken ürün rengi ve zincir rengi tercihine dikkat edilmeli uygun olan seçilmelidir.

Gümüş Kolye Seçimi Nasıl Olmadır?

Kolye modelleri ten üzerinde kullanılabildiği gibi kıyafet üzerinde de kullanılmaktadır. Teninize ve zevkinize uygun rose, altın sarısı ya da gümüş renk şeçimleri yapılmalıdır. Beğeninize uygun modeller arasında tek harfli kolye seçimi yapabilir ya da isminizin tamamını yaptırabilirsiniz. Minimal modelleri tercih edebilir veya geometrik modeller arasından kolyenizi size özel ürettirebilirsiniz. Aile kolyelerinde aile üyelerinizin yer almasını istiyorsanız uygun olan modeli seçebilir ya da aile üyeleriniz kalabalıksa notlu kolyelerde isimlerinizi sergileyebilirsiniz. Monogram kolyelerde karakter sayılarına dikkat ederek kolyenizi yaptırabilir ve satın alabilirsiniz.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.