Gümüş Bebekli Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Bebek

Anne adaylarının ve Annelerin bebeklerine olan sevgilerini takılarına taşıyabilmeleri için tasarlanan özel gümüş bebekli kolye modelleri oldukça popülerdir. Yıllar geçse bile modası geçmeyecek, beğeniyle takılabilen gümüş kolyeler anneler için tasarlanmaktadır.


Özel günlerde Anneler gününde annenize, hamile eşinize, yeni doğum yapmış arkadaşlarınıza hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağı eşsiz kolye modellerine isim yazdırabilir, doğum tarihi ekleyebilir, kız ya da erkek ayrımıyla cinsiyete özel model seçebilirsiniz. Annenize hediye ederken kendiniz içinde alabilir mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Anne kız kullanabileceğiniz özel takılardır.


Bebek sevgisi dünyada hiçbir mutlulukla kıyaslanamayan benzersiz bir duygudur. Evlat sevgisini ifade edebilecek simge ve tasarımlarla kolyelere özgün dokunuşlar getiriyoruz. Kolye uçlarındaki plakalara bebek ayağı çizilerek yanına isim ya da doğum tarihi yazabiliyoruz. Yuvarlak ve kalp plakalar üzerinde el ya da ayak motifleri çizilebildiği gibi mühürlenmiş şekli verilebilir ya da özel kesimle el ya da ayak şeklini yaptırabilirsiniz. Kalp, sonsuzluk ve taş gibi eklentilerle kolyelerinizi zenginleştirerek sevginizi pekiştirebilirsiniz. Kız ya da erkek çocuk figürleri üzerine isimleri yazdırabilir bebeklerinizin cinsiyetine göre kolye uçlarını ayarlatabilirsiniz. Manevi değeri olan bebek kolyeleri en özel aksesuarlar arasında yer alacak bir ömür sizi ve sevdiklerinizi unutulmaz hissettirecektir.

Yükleniyor...