Gümüş Geometrik Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Geometrik

Giyimine özen gösteren kadınlar için tasarlanan, kıyafetlerinin modellerine ve konseptine göre takabilecekleri gümüş geometrik kolye modelleri gündüzden geceye kullanılabilmektedir. Yaşlarına ya da giysi seçimimlerine göre alternatif çizgilere sahip uzun ya da kısa zincir tercih edilebilir. Uzun zincirle kullanılan kolyeler diğerlerine göre daha büyük ölçüde olabilir.


Gümüş takılar şekil itibariyle altıgen, beşgen, dörtgen, kare, üçgen, oval, çember biçimlerinde olduğu gibi birbirleri içinde birden fazla şekle sahip olabilir. Birden fazla biçim bir arada üç boyutlu ya da iki boyutlu hatlara sahip olabilir. Ortaya çıkan tarzlar harfler ve isimler ile kişiselleştirilebilir. Ister şekillerin üzerine yazı yazdırılabilir, gümüşlere taş eklenebilir, isim ya da harf takılabilir. Doğadaki bir taştan, ışık sekmesinden, mücevherin şeklinden, çiçekten, hayvandan, nesneden, gökyüzünden, kozmik düzlemden, geometri biliminden ilham alınarak gümüş geometrik kolye modellerine şekil verilmiştir.


Kişinin tarzını, hobilerini, merak duyduğu konuları, kültürünü, geleneklerini, değer yargılarını yansıtabildikleri ve kendilerini buldukları orjinal parçalardan oluşan gümüş kolye koleksiyonudur. Birbiriyle birleşen çizgilerin uyumuyla ortaya çıkan, birbirlerine kenetlenen insanları simgeleyen, duygusal bağlarını gözler önüne seren ayrıcalıklı gümüş geometrik kolye modellerini kendiniz ve sevdikleriniz için ürettirebilirsiniz.

Yükleniyor...