Gümüş Halka Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Halka

Kıyafetlerini takılarla kombin eden kadınlar için birbirinden tarz gümüş halka kolye modelleri tasarlanmıştır. Yuvarlak ve halka şekli farklı motiflerle tasarlanarak gümüş kolye modelleri oluşturulmuştur. Halka şekil itibariyle birbirine kavuşan iki çizgi olduğu için birbirine kavuşan iki kişiyi, seven çiftleri, sevgiyle kucaklaşmayı, aile bağlarını, hoşgörülü kişiliği, doğayı ve hayvanı sevmeyi betimlediği için temadan yola çıkarak gümüş halka modellerini çeşitlendirilmiştir.


İnce halkalar üzerine isim yazılabildiği için gümüş kolyenin modeline bağlı olarak daha zarif görünümlü kolyeler yapılabilmektedir. Yuvarlak plakalı kolyelerde modelin büyüklüğüne göre isim ya da not yazılabilmektedir. Gümüş plakalı kolyelerde büyük harf yazıldığında görünüm olarak daha belirgin bir görünüm elde edilmektedir. Birbirine geçen halka modellerinde çoklu isimler yer aldığında isimlerin karakter sayısı fazla olmadığı zaman yazılar birbiriyle daha uyumlu olduğu için halkalı gümüş kolyelerde sade bir tasarım ortaya çıkmaktadır. İki halkanı dönebilen isimli kolyelerde isim ve tarihi ayrı halkalara yazdırarak özel bir görünüm elde edilebilmektedir. Çift taraflı şekilde kullanılabilen dönen yazılı kolyelerde iki ayrı yüze yazılarınızı yazdırabilirsiniz. Halka içine farklı semboller ekleyebilir harfler yerleştirilebilir ve taşlarla süsleyebilirsiniz.


Gümüş halka kolye modellerinde kolyenin modeline bağlı olarak zincir modelinizi belirleyerek ürettirebilirsiniz. Büyük halkalı kolyelerde zincir uzunluğunu orta ya da uzun seviyelerde ürettirmeniz boynunuzda daha şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Gümüş plakalarınız küçük bir boyuta sahipse optimum zincir boyuyla göğsünüzün üzerine denk getirerek daha çarpıcı bir izlenim yaratabilirsiniz.


Kolyelerinizin rengini modelinizi göz önünde bulundurarak zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Görkemli bir görünümü sevenler için altın sarısı rengi, klas çizgilere sahip stiller için rose ve klasiklerden vazgeçemeyenler için gümüş renginde kolyeler üretilebilmektedir.

Yükleniyor...