Gümüş Kedili Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Kedi

Kediler günlük yaşamda hayatımızın bir parçası olarak evlerimizde yaşayabilen, uyumlu, keyfine düşkün, kuralları olan hayvanlardır. Bulundukları mekanı sahiplenen, aidiyet duygusu ön planda olan, kendisini sevdirmekten hoşlanan ailemizin bir üyesidir. Her kedinin farklı bir karakteri vardır: uykucu, oyuncu, cool tavırlara sahip, inatçı gibi özelliklere sahiplerdir. Her olayın farkında oldukları için aile üyelerinin her durumunu üzüntüleri, sevinçlerini, yalnızlıklarını, yaşamlarındaki değişiklerini anlayıp ona göre sahiplerine yakınlaşırlar. Bu yüzden evlerin sevilen canlıları olan ve yaşam enerjisi veren varlıklardır.


Kedi seven kadın özgürdür, istediğini yapmaktan geri durmaz, cesur, atılgan olduğu içinde kendisini diğer insanlardan çok sever. Bu yüzden kendisine özen gösteremekten hoşlanır ve takılarında da bunbu çevresindekilere hissettirmek ister. Her yaştan kadının zevkine hitap eden, taktıklarında mutlu oldukları Gümüş Kedili Kolye Modellerinde yer alan figürler özel kesimle yapılabildiği gibi üzerine de çizilebilmektedir. Kız çocuklarının evcil hayvanlarını boyunlarında takmak istedikleri, zarafetine özel gösteren genç kızların romantizmi yaşamak istedikleri için kedili kolye seçtikleri görülmektedir.


Hayal kurmaktan hoşlanan düşünceli kadınlar için Gümüş Kedili Kolye Modellerinde gökyüzünden ilham alınarak gezegenlerle kediler bir araya getirilmiştir. Küçük bir çocukken ayda olmayı hayal edenler için yeni ay simgesinin üzerine kedi figürü yerleştirilmiştir. Hayvanlara karşı sevginizin sonsuz olduğu göstermek isteyen için ise sonsuzluk simgesiyle özel şekiller yapılabilir ve isim yazılabilir. Küçük dostlarımızı sevdiğinizi göstermenin en özel yolu gün boyu boyunlarda taşımak olduğu için zincir uzunluğu size özel ayarlanabilmektedir.


Sevdiklerinize sevginizi Gümüş Kedili Kolye Modelleri ile gösterebilir sevdikçe ve sevildikçe mutlu olacağınızı ifade edebilirsiniz. Doğum günlerinde arkadaşlarınıza yaptırabilir, çocuklarınıza armağan edebilir ve sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.

Yükleniyor...