Gümüş Melek ve Kanatlı Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Melek ve Kanatlı

Kadınlar yaşam boyunca kendilerini iyi ve güzel hissedebilmek için stillerine uygun takıları seçmektedir. Kolye seçimlerinde kendilerini simgeleyen şekilleri ya da zevklerine hitap edebilecek modelleri aramaktadır. Yeryüzünde iyiliği, saflığı ve koruyuculuğu anlatan Gümüş Melek ve Kanatlı Kolye Modellerinde kadınlar aradıklarını bulmaktadır.


Melek ve melek kanadı sempatik bir görünüşe sahip olduğu kadar çekici bir çizgiye de sahiptir. Gümüş zincirlere takılan simge yatay olabildiği gibi dikey olarak tek ya da çift kanat olarak kullanılabilmektedir. Kalp gibi simgelerle modellenen melek kanatları gönlünüzün temizliğini, saf sevginizi anlatabilmektedir. Şekli itibariyle ayrıntılı hatlara sahip Gümüş Melek ve Kanatlı Kolye Modellerinde şıklığınız gözler önüne serilmektedir. Büyüklüğü itibariyle hem minimal tarzda hem de daha büyük ölçülerde yapılabilmektedir.


Düz gümüş kalıptan yapılabildiği gibi üç boyutlu görünümde de melek figürü şekillendirilmektedir. Aynı zamanda harf ya özel notlarla kişiselleştirilebilmektedir. Sevgilinize alırken onu çok sevdiğinizi anlatmanın yanı sıra sevdiğiniz kişinin iyi bir insan olduğunu betimleyebilirsiniz. Kız çocuklarınıza ismiyle melekli gümüş kolye modelini özel olarak yaptırarak kendiniz takabilir, çocuğunuza hediye edebilir ya da anne kız takabilirsiniz.

Yükleniyor...