Gümüş Plakalı Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Plaka

Gümüş kolye modellerinde plakalı tasarımlar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Plaka üzerine isim yazdırarak isimli kolye, not yazdırarak notlu kolye, tarih yazdırarak tarihli kolye, harf yazdırarak harf kolye yaptırabilirsiniz.


Gümüş Plakalı Kolye Modellerinde birden fazla plaka kullanabilir ve çoklu plakalara isim, not ve tarih yazdırarak bir kolyede birden fazla şey anlatabilirsiniz. Plakalara halkalar ekleyebilir, halkalar içerisine yıldız, kalp, hayat ağacı ve yuvarlak plaka gibi çeşitli şekillerle modellenen gümüş kolyelere isminizin baş harfini yazdırabildiğiniz gibi isim ya da özel notlar yazdırılabilmektedir. Plakanın büyüklüğüne, genişliğine bağlı olarak model üzerine yazılan yazılarda karakter sayısı gümüş kolyenizdeki plaka yazısının okunabilirliğini etkileyebilmektedir. Yazı karakterleri el yazısı, italik ya da latin alfabesi ile büyüklü ya da küçüklü olarak yazılabilmektedir. Plakaların modeline göre yazılar yatay ya da dikey olarak yazılarak modele en uyumlu şekilde çizilmektedir.


Plakalar yuvarlak, oval, dikdörtgen, oval, üçgen ve kare gibi geometrik şekillerde yapılabilmektedir. Ayrıca kalp, çocuk, halka, yıldız, ağaç ve puzzle gibi özel kesim gümüş plakalardan yapılmış kişiye özel gümüş kolye modelleri de yer almaktadır. Duygusal bağınıza göre plakanın şeklini seçme imkanı sunarak sevdiklerinizin ismini yazdırabilirsiniz.


Gümüş plaka kolye modellerinde plaka üzerine yerleştirilen taşlar ve birden fazla şekle sahip plakalarla çeşitlendirebilirsiniz. Çoklu plakalar ile çoklu kolye görünümüne bir kolyede sahip olursunuz. Çoklu plakaların büyüklükleri farklı olabildiği için üzerlerindeki yazılar ayrı ayrı rahat okunabilir. Farklı gümüş plakalara ayrı ayrı isim ya da harf yazılabilmektedir. Eşlerin ve sevgililerin vazgeçilmez kolye modelleri arasındadır.


Gümüş plaka üzerlerinde burç simgelerinin yer aldığı kolyeleri tercih ederek burcunuzu yansıtabilirsiniz. Gümüş kolyelerde plakalar üç boyutlu ya da iki boyutlu olarak yapılabilmektedir. Gümüş plakalara yıldız, kalp, pusula ya da yuvarlak gibi özel kesimler çizilerek plakadan yerleri çıkarılıp boşluk bırakılarak şekillendirilerek benzersiz gümüş takılara sahip olabilirsiniz.

Yükleniyor...