Gümüş Şans Kolyesi Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Şans

Taktıkça mutlu olacağınız ve size uğur getirdiğine inandığınız sembollerin yer aldığı Gümüş Şans Kolyesi Modellerinde değişik tarzda tasarımları bulabilirsiniz. Özel işaretli figürler gümüş kolye modellerinin tasarımında yer aldığında kullanan kişiler kendilerini talihli hissedeceklerdir.


Kimi filin şans getirdiğine ve kişinin hayatını olumlu etkilediğine; geleneklere göre lades kemiğinin kazanma ihtimaline; dört yapraklı yoncanın nadir bulunması bulan kişinin güzel bir şey yaşayacağına; dini inançlara göre Fatma ana elinin kişiyi kötülüklerden koruduğuna ve başarılı olmasını sağladığına; at nalının nazardan koruduğu için kişinin mutlu olacağına inanır. Yaşam biçimine, hobilerine, doğa ve hayvan sevgisine göre çeşitlendirilen ayrıcalıklı figürlerden Gümüş Şans Kolyesi Modelleri çoğaltılabilmektedir. Denizi seven ve denizi hatırlatanlara çapa kolye kaderlerinde dönüm noktalarını ifade etmektedir. Hayvan severler için ise besledikleri evcil hayvanı taşımak mutlu edebildiği için hayvan şekilleri de özel tasarımlar arasında yer almaktadır.


Tasarlanan gümüş yonca kolye modelleri plaka üzerine çizilebildiği gibi özel kesimli olarak yapılabilir aynı zamanda üç boyutlu olarak da şekillendirilebilmektedir. Birden fazla halka içerisine semboller yerleştirilerek hareketli görünümler yakalanabilir. Ek harf plakalar eklenebildiği gibi resmedilen gümüş plaka üzerine isim ya da harf yazılarak kişiye özel hale getirilebilir. Üç boyutlu zar simgesi gibi oyun simgeleriyle takınızı tasarlayabilir, zarın sayı yazan kısmına sizin için özel olan harfi yazdırabilirsiniz. Gümüş zarlardan isimli kolyenizi kendinize özel yaptırabilirsiniz.

Yükleniyor...