Gümüş Sevgili Kolyeleri Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Sevgili Kolyeleri

Çiftler birbirine olan duydukları sonsuz aşkı, sadakati, özlemi ve beraberliklerini birbirinden özel gümüş kolye modelleriyle ifade edebilmektedir. Birbirini tamamlayan gümüş kolye modellerini sevgililer birlikte takabilmektedir. Çiftler özellikle birbirlerinden ayrı kaldıkları dönemlerde sevgililerinin varlığını her an yanlarında hissetmek istemektedir. Askerde olan sevgili, uzak mesafeli ilişki yürütenler, farklı illerde ya da ülkelerde okuyan sevgililer, iş seyahatleri nedeniyle birbirinden ayrı kalan eşler için birbirlerine olan hasretlerini simgeleyecek gümüş kolyeler sevgililer için tasarlanmıştır.


Aşıkların isimleri iki ayrı kolyede yazılabildiği gibi bir kolye içerisinde aynı plaka üzerinde birlikte yazılabilmektedir. Farklı tasarımlarla sevgiyi anlatmanın çeşitli biçimlerini gümüş sevgili kolyeleri modellerinde görebilirsiniz.


Plaka üzerine yapılan özel kesimler ve bu kesimlerden oluşan kolyeler, birbirini bütünleyen puzzle parçaları bir kolyede ya da iki kolyede paylaşımlı kullanılabilen gümüş kolye tasarımlarıyla sevgililerin bir elmanın iki yarısı oldukları gösterilebilmektedir. İki kişinin baş harfleri sevgi simgeleri ile birbirine bağlanabilir, çıkma yıl dönümleri gibi özel tarihler isimlerle kombine edilebilmektedir. Künye üzerine isim ya da not yazdırılabilir iki sevgili ayrı ayrı kolyeleri takabilmektedir. Ya da sevdiğiniz insan hangi şehirdeyse o şehirde kalbinizin attığını harita üzerine şehir üzerine açılan kalp ile belirtilme imkanı sunulmaktadır. Birbiri içinde dönebilen halkalar ve halka üzerindeki yazılar ile dünyanızın onun etrafında döndüğü gösterilebilmektedir.

Yükleniyor...