Gümüş Taşlı Kolye Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Taşlı

Süslenmeyi seven kadınların takılarına özen gösterdiklerini ve stillerinde çarpıcı dokunuşlara yer verdiklerini gözlemleyebilirsiniz. Elbise ya da bluz fark etmeksizin yakalarını ışıltılı kolye modelleriyle tamamladıkları görülmektedir. Gümüş taşlı kolye modellerine göz gezdirdiğimizde takının belli bir kesiminde, tamamında ya da nokta şeklinde küçük bir dokunuş yaparak taşlarla kaplanmaktadır.


Beyaz taş her zaman için pırlantanın ışıltısını hissettirdiği ve büyülü bir etki yarattığı için özellikle kolyelerde sık kullanılmaktadır. Taşlı takılar kadınlar için güç, güzellik, görkem, aşk, zenginliği ifade ettiği için tercih edilmektedir. Güneş sarısı, deniz mavisi, gece siyahı, menekşe moru, ateş kırmızısı, ametist rengi, turkuaz, orman yeşili, su yeşili, zümrüt rengi, yakut kırmızısı gibi tonlardaki taşlar ile kombinlenen gümüş kolyelerle doğanın enerjisi ve madenlerin rahatlatıcı gücü hissedilebilmektedir.


Kalıp şeklinde kullanılabildiği gibi özel kesimlerle de taşlar plakalara mıhlanmaktadır. Harfli modellerde kalp simgesi kalıp olarak kolyede takılı olabilmektedir. Gümüş harf kolye üzerine, sonsuzluk ve kalp gibi semboller üzerine bezenebilir; plaka üzerine taşlardan harf oluşturulabilir; el yazılı isimler, yıldız gibi hissedebilmeniz için yıldızlara takılabilir. Burç sembollerine eklenebilir ve güneşin parlaklığını üzerinizde hissetmeniz için güneş kolye modeli üzeri renkli taşlarla kaplanabilir. Gökkuşağının tonları özel tasarım gümüş kolye modellerinde yer aldığından rengarenk aksesuarlarınızla ışık saçabilirsiniz. Gökyüzünden ve doğadan ilham alınan gümüş taşlı kolye modelleri kişiye özel harf ve isimlerle harman edilerek birbirinden şık kolye modelleri üretilebilmektedir.


Zarif boyunlarınız için gümüş kolyenizin zincir uzunluğunu ayarlayarak dilerseniz boynunuza pırıl pırıl kolyeler takabilir, zincir boyunu uzatarak göğüslerinize yakın kullanarak çekici bir görünüşe sahip olabilir ya da kıyafetleriniz üzerinde kullanarak etrafınıza ışık saçabilirsiniz.

Yükleniyor...