Gümüş Zincir Modelleri

Seçenek Daralt

Alışveriş Yapılan

  1. Model: Zincir

Gümüş Zincir Modelleri kolyelerin modellerini ön plana çıkaran ve kıyafetinize göre seçim yapabileceğiniz alternatif çizgilere sahiptir. Dekolte kıyafetlerde kolyeler ön planda kullanıldığında çarpıcı bir görünüm elde edilmektedir. İnce zincir kullanıldığında çoklu olarak kullanabilir ya da uzunluk seçilerek modeline göre ayarlama yapılabilmektedir. Birden fazla kullanılan zincirlerin boyları farklı boyutlarda kullanılabilir. Kolyenin ucundan aşağı sarkıtılan zincirle boynunuzu daha ince gösterebilirsiniz. Birbirine bağlı zincirlerin bağlantı yerlerinde gümüş halkalar geçirilebilir. Tasma kolye modellerinin uzunluğu kısa olmakla birlikte boyna yakın mesafede takılmaktadır. V yakalı kıyafetlerde sarkıtmalı tasarımları takabilir, bisiklet yaka modellerde tasma kolye modelini kullanabilir ya da uzun kullanarak kıyafetinizin üzerinde kullanabilirsiniz.


Gümüş Zincir Modellerinde harfler takılarak kolyeleri kişiselleştirebilir ve birden fazla harf takarak isim yazılabilir. Böylece kendi isminizi takabildiğiniz gibi sevdiklerinizin isimlerini de taşıyabilirsiniz. Semboller ekleyerek kendi özel kolyenizi tasarlayabilir ve simge seçiminize göre farklı duygular hissedebilirsiniz. Kalpli modelleri sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.


Zincir şekilleri küçük halkaların birleşimden olduğu gibi şerit gümüş halinde de olabilmektedir. İrili ufaklı tanelerin birleşimden üretilebildiği gibi top eklentileriyle farklı çizgileri de taşımaktadır. Gümüş Zincir Modellerinin renkleri rose, altın sarısı ya da gümüş renk seçenekleriyle üretilebilmektedir. Teninizin rengine en uyumlu olanı yaptırabildiğiniz için görünüşünüzü kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yükleniyor...