Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kadınların vazgeçilmezi olan aksesuarlar arasında bileklikler yerini yüzyıllardır korumaktadır.  Bileklerini süslemek isteyen kadınlar modayı yakından takip ederek trend bileklikleri kullanmaktadır. Her dönem revaçta olan gümüş bileklikler hem ekonomik fiyatı hem de uzun yıllar kullanabildiği için tercih edilmektedir. Dış görünümüne özen gösteren bayanlar,  günden geceye kombin edebildikleri kişiselleştirilmiş bilezikler ile hem şık hem de ayrıcalıklı görünüşe sahip olacaklardır. Yaz kış fark etmeden rahatlıkla takılabilen bileklikler spor tarzla, gündelik yaşamdaki kıyafetlerle, akşam yemeklerinde, gece gezmelerinde genç kızların vazgeçemeyeceği aksesuarlar arasındadır. Geometrik şekillere göre biçimlendirilmiş plakalar, tenis tutkunları için hazırlanmış raket simge, ihtişamdan hoşlananlar için tasarlanmış taşlı bileklikler harfli bileklik koleksiyonları arasından birkaçıdır.

Harfli bileklikler, kişinin kendisinden bir parçayı taşımasına imkan verdiği için kadınları özel hissettirecektir. Kişinin İster kendi isminin baş harfiyle isterse sevdiği kişinin baş harfiyle yaptırabildiği gibi bilekliğe çeşitli simgeler eklenerek anlam kazandırabilir. İki harfli kalp bileklik çiftlerin beraberliklerini, gümüş harfli sonsuzluk bileklik modeli aşıkların birbirlerine duydukları sonsuz sevgiyi bileklerine taşımaktadır.

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü için düşünülerek alınan maneviyatı olan hediyeler arasında harf bileklikler ilk sıradadır. Sevgiliye, arkadaşa, anneye yaptırılarak unutulmaz armağanlar arasında yerini alacaktır. Aile bağlarını hayat ağacı sembolüyle ifade ederek kardeşe, monogram bileklik ile annenizin ve babanızın isminin baş harflerini bir araya getirerek annenize,  kar taneli harfi bileklik modelini yaptırarak yılbaşında sevgiliye hediye edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle tanışma ve evlilik yıl dönümü hediyesi için çeşitli modellere sahip bilekliklerle kendinizden mesajlar ekleyerek sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.