Sevgililer Günü Takı Hediyeleri

Sevgililer günü hediye alışverişleri hem erkek hem de kadınların farklı hediye alternatifleri arasında yer alan takı tercihleri her zaman olduğu gibi günümüzde de önemli bir yere sahiptir.


Bu özel günde sevgilinize satın alacağınız hediyenin elbette ki özel bir öneme sahip olması en büyük beklentidir. Bu sebeple kız arkadaşınıza alınabilecek en güzel hediye, isminin yazdığı bir isimli kolye ya da isimli bir bileklik olabilir. Bunun yanında sadece bir kız arkadaşınızın değil ikinizin de isminin yazdığı ve aşkınızı temsil eden gümüş bir takı hediye alternatifleri içinde en doğru tercihlerden biri olabilir.


Sizler için hazırladığımız Sevgililer Günü Hediyesi koleksiyonumuzda birbirinden özel ve bu önemli güne ait satın aldığınızda sevgilinizi memnun eden ürünler hem sizi bu arayıştan kurtaracak hem de klasikleşmiş takılardan farklı ve özel tasarımlara sahip olan bir hediye ile çok şık bir sürpriz yapmış olacaksınız.


Online olarak sitemizden satın aldığınız ürünler şık hediyelik kutusu ile sizlere gönderilmektedir. Hediye kadar sunumun da önemli olduğunu bildiğimiz için sizlere özel şık hediyelik kutular içerisinde satın aldığınız ürünleri göndermekteyiz.


Sevgililer gününde satın alınabilecek en uygun ürünlerin başında kolyeler gelmektedir. Kolye ürünleri yaz-kış kullanıldığı ve ölçü sorunu olmadığı için herkesin kolaylıkla kullanabildiği için bu kategoride kolye ürünlerini görebilir ve inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin haricinde diğer kolye ürünlerine bakmak isteseniz menüler içerisinde her alan Kolye kategorisine girerek farklı tasarımlara göz atabilirsiniz. Özellikle isimli ve harfli kolyeler bu özel gün için oldukça doğru tercihler olacaktır. Bunların yanında sonsuzluk, harf ve kalpli kolyeleri de tercih edebilirsiniz.


Bu güne dair satın alabileceğiniz bir diğer ürün ise bileklikler olmaktadır. Satın alacağınız bilekliklerin uzunluğu standarttır ve bilekliğin kelepçesi farklı zincir halkalarına takılarak bilek ölçünüze göre ayarlanabilir olmaktadır. Bileklik ürünlerimizin tamamı diğer tüm ürünlerimiz gibi gümüşten üretilmektedir. Dolayısı ile uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan keyifle kullanabilirsiniz.


Yüzük ürünleri de sevgililer günü hediye alternatifleri arasında yer almaktadır. Yüzüklerin ölçüleri kişiye özel olduğu için her parmakta farklı ölçü çıkabilir. Satın alacağınız yüzüğün ölçüsünden emin değilseniz tavsiyemiz Türkiye’deki standart yüzük ölçüsü olarak kabul edilen 14 numaralı ölçüde sipariş vermenizdir. Eğer yüzük büyük ya da küçük gelirse ürünü bize gönderip tekrar ölçülendirme yapabilmemiz bazı ürünlerde mümkün olmaktadır.


Tüm ürünlerimiz sizin siparişinize özel olarak üretilmekte ve kişiselleştirme ile ilgili tüm talepleriniz sipariş esnasında verdiğiniz bilgilere göre düzenlenmektedir.


Sevgililer gününde kız arkadaşınıza alacağınız hediye tercihleri arasında en güzel takı ürünlerini hariqa.com dan alabilir ve sevgilinizi memnun edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Yükleniyor...