Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İsimli bileklikler, modasını hiçbir zaman yitirmeyen aksesuarlar arasında her zaman yerini almıştır. Bir çocuğun doğumundan başlamak üzere her yaşında takabileceği şekilde dizayn edilen nadide bir takı olmuştur. Bebek bileğinde masum duruşuyla, kadın bileğinde zarafetiyle isimli bileklikler çok özel kelimeleri bileklerde taşımanız için tasarlanmıştır. El yazısı ya da latin alfabe ile yazılmış isimleri zarif bileklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğum günü, yıldönümü gibi özel tarihleri sadece gününde değil her gün zevkle takmanız için istediğiniz konseptte bileğinize uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. %100 925 ayar gümüş ile 3 farklı renk seçeneğiyle beğeninize en uygun olanı seçebilirsiniz. Plakalı bilekliklerde, özel yazım teknikleri ile en hassas şekilde işlenmekte parlak ya da mat olarak üretilebilmektedir. Ayrıca kaliteli taşlar ile de bilekliklerinize ışıltı katabilir, istediğiniz sembolleri ekleyerek hareket kazandırabilirsiniz. Çeşitli zincir seçeneklerinde farklı farklı tasarlanan bilekliklerden beğeneceğiniz takıları kolaylıkla bulabilirsiniz. Bileklik seçiminiz ardından satın alma işleminizi tamamladıktan sonra bileklikleriniz sizin için tasarlanan hariqa hediye kutuları ile adresinize en güvenli şekilde gönderilmektedir.

Kişiye Özel Gümüş İsimli Bileklik Modelleri

Kişiye özel isimli bileklikleri doğduğumuz andan itibaren takabildiğimiz, her yaştan kadının kullanabileceği aksesuarlar arasındadır. Sade kullanım imkanı olduğu gibi saat yanına da takılabildiği için uygun modellere sahiptir. Plaka üzerine yazılabildiği gibi sadece harflerden oluşan isim bileklikler de mevcuttur. Bilezik formunda olduğu gibi halka, zincir, ip ya da kelepçe model üzerine de isim yazılabildiği için vücut ölçülerinize uygun olanı bulabilme imkanı sunar.

Gümüş İsimli Bileklik Fiyatları

Altın hammaddesine göre gümüş malzemeden üretildiği için fiyatı oldukça hesaplıdır. Kişiye özel isimli gümüş bileklik tasarımına göre gramajı değiştiği için fiyatları da bu doğrultuda hesaplanmaktadır. Bileklik modeli ip üzerine yazılıyorsa daha uygun fiyatlı olacaktır. Modelinize semboller ek olarak yapılıyorsa küçük farklarla bileklik fiyatı değişebilmektedir. Harfli isim bileklik modellerinde ise tasarım da sadeyse fiyatı daha hesaplı olabilmektedir.

Gümüş İsimli Bileklik Yapımı

Kişiye özel isimli bilekliğiniz el yazısı şeklinde tasarlanıp zincirle bütün şekilde yazılabilir. Plaka üzerine isim yazdırılıyorsa lazer yazım tekniğiyle işlenmektedir. Gümüş zincir ya da ip üzerine harfler eklenerek yapılabildiği gibi plaka üzerine not yazılarak da üretilmektedir. İmza bilekliklerde imzanızı iletmeniz akabinde iletilen tasarıma göre de özel olarak tasarlanıp bilekliğiniz yapılmaktadır. İsimlerin yanına kalp, sonsuzluk gibi simgeler eklenebildiği gibi bu simgelerin üzerine isimler de yazılabilmektedir. Halka bilekliklerde bilekliğin tümüne birden fazla isim yazılabildiği gibi notunuzu yazabilme imkanı da sunmaktadır. İsimli bileklik modeli ucu açık halka tasarımına sahipse halka uçları harflerinizle bitirilip harfinizle başlatılabilir.

Kişiye Özel Gümüş İsimli Bileklik Nasıl Yaptırılır

Kişiye özel isimli bileklikler direk satın alma imkanına sahip olmadığı için isminize göre özel üretilmektedir. hariqa.com üzerinde beğendiğiniz tüm modellerde isminize göre üretilmektedir. Sitede yer alan ürünler özel üretim olduğu için verilen sipariş ardından 3 ile 7 gün arasında üretilip tarafınıza gönderilmektedir. Ürün ya da zincir rengi seçme şansı sunduğu gibi modeline göre taş rengi seçebilme lüksünüz bulunmaktadır.

Kişiye Özel Gümüş İsimli Bileklik Kime Alınır

Özel günlerde gümüş isimli bileklikler alınabildiği gibi tarzınızı bütünlemek içinde bileklikler yaptırılabilmektedir. Eşe, sevgiliye, kardeşe, çocuğa bileklik alınabildiği gibi yakın arkadaşlara da hediye olarak alınabilmektedir. Yeni doğan kız bebeğe hediye almak geleneklerimizde olduğu için ilk takı hediyesi olarak tercih edilmektedir.

Sevgiliye Özel İsimli Bileklik

İlişki durumlarına göre her aşamada rahatlıkla alınabilecek bir hediyedir. Kız arkadaşa hediye olarak yaptırdığında ilişkinizin yoğunluğunu ve aşkınızı anlatabileceğiniz duygusal armağan olması ilişkinize önem verdiğinizin göstergesi olacaktır. İsim yanı sıra not yazılabildiği için özel anlarınızı ölümsüzleştirme imkanı sunar.

Kişiye Özel İsimli Bileklik Tasarımı

İsimli gümüş bileklikler çeşitli modellere sahip olduğu için geniş bir seçeneğe sahiptir. İster ailenizden birine alabilir, aile üyelerinizin ismini yazdırarak iki, üç isimli aile kolye modellerini tasarlatabilirsiniz. Hiç kimsenin sahip olmadığı bilekliklere sahip olabileceğiniz gibi imzanızı takılarınıza tasarlatma imkanınız bulunmaktadır. Çeşitli modeller arasından sempatik çocuk simgelerinin üzerine isimlerinizi yazdırabildiğiniz için kız çocuğu simgesine kızınızı, erkek çocuk simgesi üzerine erkek çocuğunuzun ismini yazdırabilirsiniz. Harflerinizden monogram tasarımında isimli bileklik ürettirebilirsiniz.

Kişiye Özel İsimli Künye Bileklik Modelleri

Plaka üzerine yazılabildiği için künye tasarımında çeşitli kişiye özel isimli bileklik yaptırma imkanınız vardır. Dilerseniz künyelerinizin modeli üzerinde isminizi yazdırabilir ya da sadece harfinizle sevdiğiniz kişinin harfini aşk simgelerinden kalp ya da sonsuzluk sembolleriyle bir arada yazdırabilirsiniz. Künye modelleri ince ya da kalın plakalar şeklinde tasarlanmış seçiminize sunulmuştur.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.