Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Gümüş İsimli kolyeler, takılar arasında en çok tercih edilen aksesuarlardır. Sevdiklerinizin ya da kendinizin ismini boynunuzda şıklıkla sergileyebilir, birçok yeni tasarım yaklaşımları ile geleneksel olanlardan sıyrılıp modaya ayak uydurabilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız isimli kolyeleri birçok farklı formda ve dinamik tasarım yaklaşımları ile modelliyor ve beğenilerinize göre şekillendiriyoruz. %100 925 ayar gümüş materyali üzerinden üretimini gerçekleştiriyor ve size 3 farklı renk opsiyonu sunarak teninize en çok yakışan ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz. İsimli kolyelerin tek, iki ya da 3 isimli gümüş kolye versiyonları ile de ailenizin tüm üyelerinin adını tek bir kolyede birleştirmeniz mümkün olabilmektedir. Bu ürünler özel günlerde hediye verebilmek için son derece uygundur. Anneler Günü, Doğum Günü gibi özel günlerde dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz ürünleri satın aldıktan sonra sizin için özel olarak üretip hediye kutusu ile dilediğiniz adrese kargo ile göndermekteyiz. En iyi kalitede üretmiş olduğumuz ürünleri yıllarca kolaylıkla kullanabilir ve günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Özel günler geldiğinde sevdiğiniz kişiye en özel hediyeyi alabilmek için ayrı bir stres yaşarız. Erkekler için bu daha büyük bir stres olmaktadır. Aslında alınan hediyenin maneviyatı unutulur, maddiyatı düşünülür daha şık daha pahalı hediyelerin daha çok beğenileceği düşünülür. Aslında önemli olan sevdiğinize olan aşkınızın en masum halini, en içten öpüşlerinizi, en sıkı sarılmalarınızı bir paydada buluşturmaktır.  Armağanların mutlu edici yönü kişinin beğeniyle kullanması ve kullandıkça hatırlaması olduğuna göre pahalı olması ya da ucuz olması bunun için bir karşılık değildir.

Armağanların bir dili olsa sizce hangi dilde konuşurdu? Ya da armağanların bir dili var mıdır? Kişiselleştirilmiş takıların bir alfabesi vardır, konuşacak cümleleri, ilan edecek aşkları, kalp atışlarını hissettirecek sembolleri ile evrenseldir. İsimli kolyeler dudaktan kalbe akan tüm hisleri bir çırpıda ifade eder. Dünyaya geldiğiniz ilk günden beri kulaklarınızın içinde, her nefes alışınızda, her baktığınız yerde izinizi bırakacak o isminizin yansımasıdır.

İsimli kolyeleri kadınlar göğüslerine takarak stillerini yansıtacaklardır. Güçlü duruşlarını, hassasiyetlerini, kırılganlıklarını, masumiyetlerini, aşklarını her saniyede hissedip yaşayacaklardır. Seven kalplerin, tutkulu tasarımların adresi Hariqa’da bulabilirsiniz. Özel yazım teknikleri ile el yazısı formunda ya da latin alfabesi karakterlerinde size özel olarak ürettirebilirsiniz. Geometrik modellerde, yazı stillerinde, kalplerle buluşan harflerde, el yazılarında; romantizmi, heyecanı, aşkı, içtenliği şiir gibi ifade eden kolyeleri görebilirsiniz.

Gümüş İsimli Kolye
Toplumdaki varlığımızı simgeleyen isimlerimiz, ailemizin bizlere vermiş olduğu ilk hediye olduğu için kişinin hayatındaki en önemli değeri ismidir. İsimli kolyeler, kişinin hiçbir zaman sıkılmayacağı, gururla, mutlulukla, bağlılıkla taşıyabileceği en özel gümüş kolye çeşididir. Kişiler isimli kolye takarken büyük bir keyif duymanın yanı sıra aksesuarlar içerisinde maneviyata sahip, duygusal bir bağ kurduğundan hiçbir zaman önemini yitirmez. Her yaştan kadının vazgeçilmezi olan takıları günlük hayatlarında ve tüm sosyal aktivitelerinde takabildikleri için tercih edilmektedir. Değişen dünyada tüketimin artması, daha çok şeye sahip olma isteği, kişilerin modaya ayırmış oldukları bütçelerini de şekillendirmiş, aksesuar tercihlerinde gümüşe olan eğilimi arttırmıştır. Her dönem trend olması ve her bütçeye uygun olması isimli gümüş kolyenin yerini korumuştur.

Kişiye Özel İsimli Gümüş Kolye
İsminiz sizi nasıl temsil ediyorsa kullanmış olduğunuz kolyeniz de zevkinizi simgeleyecektir. Kişiye özel isimli kolyeler baskın karakterinizi, çevrenize karşı sempatik ve içten davranışlarınızı, duygusal ya da gerçekçi bakış açınızı, gelenekçi veya modern tutumunuzu yansıtabileceğiniz sizi ifade edecek tüm özellikleri anlatma şansı sunar. Tüm bunların hepsine kendinizin belirleyebileceği bir tasarımla sahip olabilirsiniz. Kolyenizin yazısının karakterini, font büyüklüğünü, el yazısı ya da latin harflerle şekillendirilmesini, sevdiğiniz sembollerin üzerine yazılmasını ya da kolyenizin simgelerle süslenmesini, sade harflerden oluşmasını veya mesleğinizin simgesiyle birlikte anılmasını sağlayabileceğiniz eşsiz kombinasyonlardan oluşan modellerde isminizi kişiselleştirebileceksiniz. Renk seçiminden zincir boyu seçimine kadar alternatifleri istenilen biçimde ürettirebilirsiniz.

Kişiye Özel İsimli Kolyelerin Fiyatları
Gümüş kolyelerin fiyatları diğer hammaddelere göre daha ekonomiktir. Gram olarak diğer kolyelere göre minimal ölçülerde olduğundan fiyat olarak isimli gümüş kolye pahalı değildir. Kolye modelinizde zinciri daha uzun tercih ettiğinizde ya da ek olarak eklemek istediğiniz plaka, harf, simge, birden fazla isim eklenmesi modelinizi fiyatını küçük farklarla değiştirebilmektedir.

En Çok Tercih Edilen İsimli Kolye Modelleri Nelerdir?
El yazısı isim kolye, aile kolye, gümüş plakalı isim kolye, kalın karakterli isim kolye modelleri en çok beğenilen isim kolye modelleri arasındadır. Kişiye özel isimli kolye modellerde klasik tarzların yanı sıra modern stillerden aile bağlarını simgeleyen, aşkı anlatan ya da marjinal modellerinde tercih edildiği görülmektedir.

İsimli Kolyeleri En Çok Kimler Sipariş Eder?
Kendisini, sevgilisini, ailesini seven herkes isimli kolye kullanmak ister ve sipariş eder. Tarzını yansıtırken hayatındaki birlikteliği çevresindekilerle paylaşarak eşine ve sevgilisine olan aşkı anlatmak isteyen, dostluklarını unutulmaz yapmak isteyen, özel günlerde anlamı olan armağan almak isteyen, hoş sürprizler yapmak isteyen, yıldönümlerinin alışılmışın dışında hediye ile kutlamak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Ayrıca aile üyelerinin isimlerini yazmak isteyenler de iki isimli, üç isimli, dört isimli olarak kolyelerini yaptırma şansına sahip oldukları içinde benzersiz bir kolye seçimi olacaktır.

Hediyelik Kişiye Özel İsimli Kolye Ne Zaman Alınır?
Özel günlerde kişilerin hediye beklentisi gösterişli ve pahalı hediyelerden çok, düşünülerek alınan küçük hediyeler yönündedir. Kişiye özel isimli kolyeler hediye edilen kişinin tarzı ve beğenileri düşünülerek üretildiği için arkadaşa, sevgiliye, kardeşe, anneye hediye edilebilecek özel bir armağandır. Doğum Günlerinde, Yılbaşında, 14 Şubat Sevgililer Gününde, Anneler Gününde, Öğretmenler Gününde, Tıp Bayramında hediye edilebildiği gibi Mezuniyet Hediyesi, Yeni İş Hediyesi, Terfi Hediyesi, Doğum Hediyesi olarak da alınabilir. Yeni tanıştığınız birine hediye alırken çok şey bilmenize gerek kalmadan, ekonomik bütçelerle hediye almak istendiğinde de nokta atışı bir tercih olacaktır.

İsimli Gümüş Kolye Nasıl Yazdırılmaktadır?
İsimli kolye modeline göre çeşitli yazım biçimleri bulunmaktadır. Plaka üzerine lazer tekniğiyle yazdırılabildiği gibi, kazıma tekniğiyle de yazdırılabilmektedir. Ayrı ayrı harfleri bir araya getirerek isminizi zincir üzerine geçirerek tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz harflerinizi bitişik yazdırabildiğiniz gibi el yazısı fontuyla da yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel İsimli Kolyede Dikkat Edilmesi Gerekenler
İsimli kolyelerde modelinizi belirleyici unsur isminizin karakter sayısı olacağı için uzun isimliyseniz, harf sayınıza göre model seçmeniz sizin için uygun olacaktır. İnce modellerde isminizin uzunluğu optimum görünürlükte olacağından, kalın karakterli ve büyük harf modellerinde göğsünüzdeki görünümü olduğundan daha büyük duracaktır. Bu sebeple isminize uygun modeli tercih etmeniz, vücudunuzda daha zarif bir görünüm sağlayacaktır. El yazısı isimlerde yazı stillerinde harfler birbirinin içinden geçerek ya da dans eder şekilde tasarıma sahipse harfinizin geometrik şeklini düşünerek yaptırmanız, harflerinize göre el yazısı modelleri tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ayrıca kolye zincir uzunluğunuzu boyun mesafenizi dikkate alarak yaptırmanız sizlere kullanım rahatlığı sunacaktır.

Kişiye Özel İsimli Kolye Nerden Alınır?
Kişiye özel üretilen isimli kolyeleri her yerde bulamayabilirsiniz. Her yerde bu takıları bulamadığınız gibi isminizi bulmanız ise çok ütopiktir. Dolayısıyla ürettirmeniz gerekmektedir. Bu durumda işinizi kolaylaştıracak, dilediğiniz tasarımda ve ölçüde kapınıza kadar sizin için üretilip getirilecek tüm kişiye özel isim kolyeleri hariqa.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca güvenli ödemeyle bütçenizi zorlamadan taksit seçeneğiyle de kolyenize sahip olabilirsiniz.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.