Okula Dönüş Sezonun Öne Çıkan Gümüş Takı Trendleri

Okula Dönüş Sezonun Öne Çıkan Gümüş Takı Trendleri

07 Ekim 2019

Eylül dönemi birçokları için okul döneminin başlaması, yeni başlangıçlar, eğitim yılı, dersler, sınavlar anlamına gelirken bazıları içinde yeni alınacak kararlar, yeni umutlar, yeni trendler, yeni heyecanlar anlamına gelmektedir. Böylece Eylül döneminde tatilin bitmesi ve okula dönen öğrencilerin koşturmacası içerisinde sezonun en trend ürünleri takibe alınmaktadır. Sezonun modası, indirimli ürünler kampanya arayışları içerisinde bir dönem daha başlamıştır.

Öğrenciler bütün bir yılı kapsayacak çalışma dönemine girerken bir yıl daha olgunlaşmanın vermiş olduğu bakış açısıyla kendi tarzlarını belirlemektedirler. Trend sezon ürünlerini ve popüler aksesuarları kullanarak sosyal hayatlarında ve okulda ön planda olmak istemektedirler. Genç kızlar özellikle çevrelerinde fark edilmek için kendilerine çok daha fazla özen gösterir. Kıyafetlerini seçerken özellikle kullandıkları takılarında uyumlu ve popüler olmasına özen göstermektedirler. Sezonun Öne çıkan Gümüş Takı Trendlerine bakıldığında yaşlarına en çok yakışan gümüş takılardan özel tasarım kolyeleri, gümüş isimli kolyeleri, kişiseleştirilmiş bileklikleri tercih etmektedir. Okulda, kursta, spor aktivitelerinde, müzik kurslarında, çeşitli atölyelerde, dans derslerinde hiç çıkarmadan özel üretim gümüş takıları kullanabilirler. Kişiye özel gümüş takıları beğenmelerinin en önemli etkenleri, rahatlıkla tüm tarzlarla kullanılabilir olması, diğer aksesuarlara göre hafif olması, isminin ya da sevdiği kişinin ismini ve harflerini taşıyabiliyor olması böylece kişinin kendisini ayrıcalıklı hissetmesi, takı fiyatlarının ekonomik olması gibi faktörler kararlarını etkilemektedir.

 

İster lise ister üniversite çağı farketmeksizin öğretim yılının başlangıcında genç kızlar kendilerini enerjik ve motivasyonlu hissedebilmeleri için tarzlarını en iyi anlatan gümüş kolye modellerini ürettirebilir ve kullanabilir. Sadelikten hoşlananlar için isim yazılı künye modelleri, daha dikkat çekici görünmek isteyenler ise taşlı harfli kolye ya da taşlı isim yazılı gümüş kolye modellerini seçebilir. Böylece girdikleri ortamda farkedilmelerini kolaylaştıracak ve onları stil sahibi görünmelerini sağlayacaktır. Aynı şekilde öğrenciler gibi öğretmenlerde kendilerine en uygun ve kıyafetlerinde rahatlıkla bütünleyebilecekleri kişiselleştirilmiş gümüş takılarını tercih edebilirler. Böylece yeni öğretmenliğe başlayan öğretmenler rahatlıkla isimlerinin bilinebilmesini sağlamanın en şık yolunu gümüş isimli kolyelerle seçmiş olacaklardır. Aynı şekilde sınıf içerisinde öğrencilerin hocalarının isimlerinin yazılı olduğu kolyeyi takmış olması, öğretmen ile öğrenci arasındaki dialog için faydalı olacaktır. Özel tasarımlı gümüş isimli kolyeler modern fontlarla yazılabildiği gibi el yazılı fontlarla da yazılabilmektedir. Böylece Türkçe öğretmenlerinin beğeniyle kullanabileceği takılar arasında el yazılı isimli kolye modelleri yer almaktadır. Öğretmenler gününde öğretmene hediye olarak alınabilecek hem ekonomik hem de branşını simgeleyecek gümüş kolyeler arasında kişiye özel gümüş kolyeler ilk sıradadır. Coğrafya öğretmenine hediye olarak koordinatlı kolye ya da koordinatlı bileklik gibi gümüş takılar armağan edilebilir. Aynı şekilde okulda sınıf arkadaşlarına hediye olarak da düşünülerek armağan edilebilecek hediyelerdir. Arkadaşınızın doğum tarihine, burcuna, hobisine ve hayvan sevgisine göre çeşitli modellerde özel üretim gümüş kolye, bileklik, yüzük gibi modelleri seçerek özel olarak yaptırılabilir ve şık hediye kutularında armağan edilebilir.

Üniversite öğrencileri için ise üniversiteyi yeni kazananlar, aynı şehirde ya da farklı illerde okumaya gidenler için bu dönem statü değişikliğini de beraberinde getrirmektedir. Kendi tarzını yaratanlar, yeni ortamlara girenler için gümüş isimli kolyeler aksesuar tercihi için iyi bir alternatif olmaktadır. Modaya ayak uyduran genç üniversiteli kızlar tarihli, notlu ya da aile kolyeleri modellerini, çoklu zincirli gümüş kolyelerini beğenerek kullanabilir. Ailelerini yanlarında hissedecekleri gümüş aile kolyeleri, ayrı illerde okuyan aşıklar için çift kolyeleri sevdiklerini daima yanlarında hissederek takabilmeleri için tasarlanmıştır. Tamamen kişiselleştirilebilen, kişinin kendisini en iyi anlatabileceği gümüş takıları özel hissetmek için seçeceğinden, Tıp bölümünü kazanmış bir kız öğrenci kendi bölümünü simgeleyen takıları özellikle kullanmak isteyecektir. Kişiye özel yapılan gümüş takılar 925 ayar gümüşten üretililip istenilen altın sarısı, rose ya da gümüş renk seçenekleriyle üretilebildiği için stil yansıtan en uygun ürünler hariqa.com sitesinden ürettirilerek ücretsiz kargo ile sipariş verilebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.