Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Özel Günler

Anneler Gününe Özel Takılar

13 Ekim 2019

Anneler Günü’ne özel takı hediye fikirleri, anneler günü yaklaştıkça “Hangi hediyeyi alsam?” diyen herkes için yol gösterici olabilir. 

Herkesin hayatında büyük önem taşıyan, en değerli varlıklarımızın başında olan annelerimiz için hem kendilerini özel hissedebilecekleri hem oldukça şık olan hem de üzerlerinde keyifle taşıyacakları hediyelerin başında gümüş takı modelleri yer almaktadır.

Yılbaşı Hediye Önerileri

12 Ekim 2019

2018’in Kasım ayı sonu Aralık ayı başı itibariyle herkes yaklaşan yılbaşının heyecanıyla günlerini geçirmektedir. Özellikle Aralık ikinci haftadan sonra hediye alma telaşı başlar. Ofis çalışanları yılbaşı kuraları çeker ve yılın son iş gününde birbirlerine aldıkları hediyeleri vererek tatlı bir telaşla günlerini geçirmektedir

Anneler Günü Kolye ve Bileklik Hediyeleri

01 Ağustos 2019

Anneler gününde bizi dünyaya getiren en değerli varlığımız annelerimiz için birbirinden özel hediye alternatiflerini bu blog yazımızda bulabilirsiniz. 

Hediyelik Kolye Rehberi

01 Ağustos 2019

Hediye alternatifleri arasında en doğru tercihi kolyeden yana kullananlar için hazırladığımız yazı ile doğru kişiye doğru armağanı alabilirsiniz. Sizler için bu konuda oldukça güzel bir makale hazırladık. Hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Sevgiliye Kolye

01 Ağustos 2019

Sevgiliye hediye almak her zaman için içinden çıkılmaz bir problem olmuştur. Bu konuda size hariqa haberlerimiz ve hediye tercihlerimiz var. Hemen keyifle okuyabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi Kolyeler

01 Ağustos 2019

2018 Sevgililer gününde kolye tercihlerinde en doğru seçimi yapmak için verilecek karar son derece önemlidir. Bu konuda sizler için hariqa bir kolye tercihi yazısı yayınladık. Aşağıdaki linkten hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü Takı Hediye Alternatifleri

01 Ağustos 2019

14 Şubat yaklaşırken tüm çiftleri hediye alma telaşı sarar. Hangi hediyeyi alırsam daha çok mutlu olur, pahalı bir hediye mi yoksa onu anlatan bir hediye mi alsam diye araştırmalara başlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.