Sevgiliye Kolye

Sevgiliye Kolye

01 Ağustos 2019

Sevgiliye alınacak hediyeler arasında bir çok tercih vardır. Ancak erkeğin kız arkadaşına alacağı hediyelerin içinde en önemli ve mutluluğu garantileyen tercihlerin başında sevgiliye kolye hediyesi bulunmaktadır. Kız arkadaşa hediye edilecek bir kolyenin diğer hediyelerden daha kolay satın alınması ve beden ölçüsünün olmaması ile erkekler daha kolay ve kafalarında soru işareti olmadan alışverişlerini tamamlayabilir ve hediyelerini zamanında teslim edebilirler.

Kolye modelleri sürekli gelişmekte ve her geçen gün yeni tasarımlar koleksiyonlara eklenmektedir. Bu durum takı modasını takip eden kişiler için memnun edici olsa da erkeklerin hediye tercihlerini bazen zora sokabilmektedir. Bu yazımızda hediye edilecek kolye tasarımlarından ve hediye için uygunluğundan bahsedeceğiz.

Hediye İsimli Kolye

İsimli kolyelerden bahsedilen adından da kolayca anlaşılabileceği gibi üzerinde ya da içerisinde isim yazılı olan kolyelerdir. Bu ürünler ilk çıktığı zamanlarda oldukça düz yazılı ve klasik halde her yerde görebileceğimiz modellere sahipken zaman içinde son derece modern tasarımlar kazanarak artık her zevke hitap edebilen ve sokak stilinde sürekli kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünler haline geldi. Böyle olması ile bu ürünlere talep artarken tasarımcılar da bu ürün tiplerine daha fazla ağırlık vererek daha fazla model ve varyasyon çıkarttılar.

İsimli Kolye Kime Hediye Edilir

İsimli kolyeler hediye edilmek için son derece uygun ve birçok ilişki tipine göre kolaylıkla hediye edilebilecek ürünlerdir. Bu ürünlerin birden fazla versiyonu bulunmaktadır.

Tek İsimli Kolyeler

Bu ürünler içlerinde bir tane isim barındırdığından dolayı sadece hediye edeceğiniz kız arkadaşın isminin yazması bu durumda en uygunu olacaktır. Ancak bu kolyelerin kalpli olan modellerinde kalbin bir yarısında sizin diğer yarısında ise sevgilinizin isminin yazması, birbirinin isimlerini taşıyan kişilerin de takabilmesini sağlayabilir. Dolayısı ile seçilecek ürüne bağlı olarak yazdırılacak isim de değişebilir. İlişkiniz yeni başlamış ise tek isimli kolyeyi hediye etmek son derece doğru bir davranış olacaktır.

Bunun yanında aranızda bir ilişki bulunmayan sadece arkadaşınız olan birine de hediye etmek için de uygun olması da bir avantaj sağlayabilir.

İki İsimli Kolyeler

Bu ürünlerde iki isim yazdırabildiğiniz için ilişkinizin ilk zamanlarını doldurmuş ya da bir yılı yeni tamamlamışsanız ikinizin isminin yazdığı bir kolyeyi hediye almak kız arkadaşınızı son derece memnun edecektir. Bu durum evli kişiler için de geçerlidir. Evli çiftlerde erkeklerin hediye tercihleri zaman zaman çok kötü olabilse de iki isimli kolyelerin bir doğum günü ya da sevgililer gününde hediye olarak verilmesi hem aşkınızı tazeleyecek hem de severek takabileceği doğru bir hediyeyi almanın mutluluğunu yaşatacaktır.

Aile Kolyeleri

Bu kolye tipinde en az 3 isim, bazense 4-5 isim bulunabilmektedir. Bu ürünlerin en güzel kısmı evli kişilerin çocuklarının isimleri ile birlikte hediye edebilmesi, özellikle hem yeni anne olmuş hem de uzun yıllardır çocukları ile mutlu bir hayat geçiren annelerimizin takarken mutlu olacağı muazzam ve çok doğru bir hediye tercihidir. Bu ürün sevgililer için ilk aşamada uygun görünmeyebilir, ancak ilişki ilerleyip evliliğe döndüğünde, yani ilerleyen zamanlarda daha doğru bir tercih olabilir.

 

Harf Kolyeler

Sevgiliye alınacak doğru hediyelerin arasında olan bu kolye modeli kısa ve minimalist bir yapıda bulunduğundan bu tarzı benimsemiş kız arkadaşlara alınabilecek doğru hediye tercihlerinden biridir. Burada çiftin isimlerinin sadece baş harflerinin yazılması tasarımı şık hale getiren etkenlerden biri olmaktadır. Bunun yanında tanışma tarihinin kolyenin üzerinde yer alabildiği tasarımlar hediyenin manevi duygularını daha yükselterek daha anlamlı hale getirebilmektedir.

Sevgiliye alınacak kolyeler sadece sevgililer gününde değil, doğum günü ya da yıl dönümlerinde de verilebilir. Her ne zaman olursa olsun aranızdaki aşkı arttıracak ve sevginizi katlayacak bu ürünler her zaman doğru bir tercih olacaktır.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.