Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Sonbahar Takı Trendleri

Sonbahar Takı Trendleri

13 Ekim 2019

Kadınlar her mevsim süslenmeyi, giyimine özen gösterdiği gibi mevsim değişimlerinde daha çok dikkat etmektedir. Sonbaharın dolu dolu yaşandığı Kasım ayında, hafta sonu şehirden uzaklaşıp dinlenmek istenir, tatil dönüşü bir araya gelen arkadaş buluşmaları yapılır, sinemaya daha sık gidilir, yeni bir hobiyle uğraşılır, kurslara gidilir ve daha bir çok aktivite mevsimin etkisiyle sonbaharda takı trendlerini etkilenmektedir. Kadınlar da bu durumda sosyal aktivitelerinde kendine daha çok özen gösterir, yenilikleri daha çabuk benimser, kendisini daha mutlu etmek için benliklerini ortaya koymak ve dikkat çekmek ister. Özellikle sonbaharda yazın heyecanını kaybetmek istemeyen kadınlar kıyafetlerine takılarıyla hareket kazandırmaktadır. Böylece havaların soğumasıyla moda dünyasındaki esintiler kıyafetlere yansıdığı gibi takılara da yansımıştır. İnce giysilerin yerini daha kalın ve triko kıyafetler yerini aldığı için dikkat çekici gümüş takılar ile kombinler dikkati çekmektedir. Kendisini ön plana çıkarmak isteyen kadınların tercihleri arasında kişiye özel gümüş kolyeler aksesuarlar arasında ilk sıradadır.

 Takı Önerileri

Kişiye özel gümüş kolyeler her mevsim moda olduğu için ister bronz ten üzerinde ister kıyafet üzerinde isimli kolyeler, büyük harfler oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle sonbaharın tema rengi olan toprak tonlarındaki giysiler altın sarısı ve rose tonlarındaki gümüş isimli kolyeler ile tarz bir görünüm elde edilebilir. Krem renkli triko kıyafetler üzerinde parlak büyük harf kolyelerle kombinlenebilir. Her renk kıyafette şık duracak olan gümüş kolyelerle renk seçimlerine göre farklı tarzlar yaratılabilir. Siyah üzerinde gümüş, kırmızı üzerinde altın sarısı, lila üzerinde rose renkli kişiye özel kolyeler beğeniye göre seçilebilir. Böylece sonbaharın hüzünlü ve durağan geçen günleri kıyafet ve aksesuar seçimleri özenle yapılarak hareketlendirilebilir.

 Güz Takı Önerileri

Kasım ayı aylar içerisinde en romantik bilinen ay olduğu için ilişkilere olan bakış açısı, kendine olan güveni, hayata bakış açısı gibi bir çok kavramı şekillendirmiştir. Ve bu durum kadınların kıyafet ve takı seçimlerine de yansımıştır. Daha duygusal olan kadınların beraber oldukları kişilerin isimlerini, aşık oldukları erkeğin baş harfini takmaları, kendi tarzlarını ortaya koyan kişiye özel tasarımlı gümüş takıları kullandıkları daha çok görülmektedir. Bu yüzden özel günlerde sevgiliye hediye olarak yaptırılabilir. Çiftlerin isimlerinin birlikte yazılabildiği gibi sadace baş harflerinin de yazılabildiği kişiye özel kolyelerde kalp, sonsuzluk işareti gibi simgelerinde yerini aldığı aşk dolu bir armağan hazırlanabilir. Kasım ayında doğan sevdiklerinize özel yaptırabileceğiniz doğum günü hediyeleri arasında en başarılı seçimlerdendir. İsme özel yapılabildiği gibi özel tarihlerinde yazılabildiği gümüş kolyelerde hem isim hem tarih yazılabilir. Farklı tasarımlarda hazırlanan yıl dönümü, doğum tarihi, tanışma günü gibi özel anların sonsuza kadar unutulmayacağını anlatan tarihli gümüş kolyeler sonbahardaki takı trendleri arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.