Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Takı Tasarım

Okula Dönüş Sezonun Öne Çıkan Gümüş Takı Trendleri

07 Ekim 2019

Eylül dönemi birçokları için okul döneminin başlaması, yeni başlangıçlar, eğitim yılı, dersler, sınavlar anlamına gelirken bazıları içinde yeni alınacak kararlar, yeni umutlar, yeni trendler, yeni heyecanlar anlamına gelmektedir.

Gümüş Takıların Bakımı

05 Ekim 2019

Kadınlar gümüş takıları kullanışlı, ekonomik ve modern olması sebebiyle günlük hayatlarında kullanmayı tercih etmektedir. Her dönemde modasını yitirmeyen gümüş takılar birçok kadının vazgeçilmezi olduğu gibi hediye olarak sevdiklerimize armağan edebileceğimiz niteliktedir. 

Yaz Abiyeleri İçin Takı Önerileri

23 Eylül 2019

Mezuniyet, düğün, davet, akşam yemekleri ve partilerde kıyafet seçimlerinize göre rahatlığı ve masum şıklığıyla kişiselleştirilmiş takılar kombinlerinizi zarifçe tamamlayacaktır. Hariqa koleksiyonunda yer alan modelleri gümüş, altın sarısı gibi zamansız renklerin yanı sıra rose gibi soft renklerle de tercih edebilirsiniz. Abiyelerinizi ve takılarınızı uyumlu kullanabilir, renk ve modellere dikkat ederek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ünlülerin Kolye Tercihleri

23 Eylül 2019

Yaşamlarının her anını merakla takip ettiğimiz ünlülerin takı tercihlerini sizler için inceledik. Günden geceye; sokak tarzlarından plaj stillerine, kırmızı halıdan sahnelerine, oynadıkları filmlerden katıldıkları TV programlara kadar vazgeçmedikleri aksesuarlarına göz attığımızda gösterişli ve pahalı takıların yanısıra minimalist ve isimlerini ön plana çıkaran geleneksel takıların ön planda olduğunu gözlemledik.

Özel Tasarım Kolye Yapımı

01 Ağustos 2019

İnsanlar her zaman için diğerlerinden farklılaşmak ve beğenilerini, tarzlarını göstererek ön planda olmak peşindedir. Bu durum yıllar boyunca sürekli ilerlemiştir. Dünyanın sosyal düzenini etkileyen durumların sonrasında moda gibi bir kavram kişilerin kendi sevdiği şeyleri başkalarından farklı olarak ortaya çıkartabileceği alanlar bulabilmesi ile meydana getirebilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.