Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Günümüz kadınları kıyafetlerini birbirinden farklı ve trend aksesuarlarla kombinlemektedir. Bunların başında ise gümüş kolyeler yer almaktadır. Elbise, gömlek ve tişört yakalarını zengin göstermek için tarzlarını yansıtan takıları tercih etmektedirler. Açık yakalı giysileri tercih eden kadınlar göğüslerinin üzerine dökülen kısa ya da uzun zincirli kolyeleri kullanarak şık görünüşe sahip olmayı istemektedirler.

Günlük kıyafetlerinde daha masum, gece elbiselerinde de ihtişamlı modelleri seçen kadınlar için hazırlanan tarz tasarımları sitemizde bulabilirsiniz.  Tasarım kolyeler kategorisinde moda göre en uygun takıyı bulabilme ve dilediğiniz renk ya da boy seçenekleriyle ürettirilebilme imkanı sunulmaktadır. Modaya ayak uyduran çizgileri taşıyan ürünler arasında hem geleneksel hem de modern tasarımlar yer almaktadır. Karakterinize, hayata bakış açınıza, duygusal yaşamınıza, doğa tutkunuza, hayvan sevginize, inanışlarınıza göre şekillendirilen kişiliğinizin sembolü olacak kolye çeşitleri size özel üretilmektedir. Kendinizden bir parça bulabileceğiniz gibi sevdiklerinize armağan olarak hediye edebileceksiniz. Aşkı anlatan kalplerle, romantizmi simgeleyen ay ve yıldız modelleriyle, aile bağlarını ifade eden hayat ağacı kolye uçlarıyla sevginizi ifade edebilirsiniz.

Hayat görüşünüzü, benimsediğiniz felsefeleri yansıtmak ve çevrenizdekileri etkilemek için özel takıları seçebilirsiniz. Gelenekçi yapınızı simgeleyen nazar boncuklarını, şans getiren arma ve hayvanları ve sizi anlatan özel sembollerle hazırlanan  kolye modellerini bulabilirsiniz. Geometrik modellerle boyunlarınızı süslediğiniz gibi enerjisiyle günününüzü güzelleştirebilirsiniz. Heyecanlı kişiliğinizi, sevecen yapınızı, modunuzu ve romantik yanınızı simgeleyen gümüş tasarım kolyelerle stilinizi tamamlayabilirsiniz. Her mevsim sizi bütünleyecek, yazın sıcaklığını, ilkbaharın enerjisini, sonbaharın duygusallığını, kışın melankolikliğini vucudunuzda hissederek en uygun kolye ucu şekillerini kıyafetlerinize göre seçebilirsiniz. Yaz tatilinde güneşin kavurucu sıcağı altında bronz teninize yakışan yaza simgeleyen palmiye, güneş gibi figürlerle oluşan takılarla plaj stilinizi tamamlayabilirsiniz. Soğuk havalarda kar tanesi figürüyle içinizi ısıtabilir, ilkbaharın esintisini kelebek, gökkuşağı gibi simgelerle teninizde estirebilir, sonbaharın gelişiyle düşen yaprakları boynunuzda sergileyebilirsiniz. Renkli kişiliğinize ayna tutan canlı renkleri, özel taşlı kolye modellerde bulabilir ve kolye koleksiyonunuzun vazgeçilmez parçaları arasına ekleyebilirsiniz. Çiçek, yaprak, ay modelli özel gümüş kolye tasarımlarıyla sezona en uygun takı kombinlerini yapabilirsiniz.

Birbirinden farklı gümüş tasarımlı kolye modellerini teninize yakışan renk seçenkleriyle yaptırabileceğiniz gibi zarif boynunuzun yapısına en uygun zincir uzunluğunu ayaryabileceğiniz seçeneklerle size özel sunulmaktadır. Kaliteli gümüş malzemeden özel işçilikle üretilerek sizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilmek için şık hediye kutularında bedava kargo ile gönderilmektedir.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.