Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Ucuz Gümüş Kolye Modelleri

Ucuz Gümüş Kolye Modelleri

05 Ekim 2019

Geçmişten günümüze kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasındaki takı kullanımı modasını hiçbir zaman yitirmemektedir. Her yaştan kadının giyim tarzına ve beğenisine uygun olarak kullandıkları takılardan kolyeler ise ilk sırada yerini almaktadır. Kimi kadın tarzına uygun olan gümüş kolye takmayı, kimisi altın kolye takmayı, kimisi de maddi değeri olmayan metal malzemeden yapılmış kolyeleri takmayı tercih etmektedir. Kolye malzemesinin gümüş ya da altından olması kişinin beğenisine, yaşına, zevkine, stiline, modaya, kolye tasarımına ve fiyatına bağlı olarak tercih edilmektedir. Gümüş kolyelerin fiyatının altına göre daha uygun olması daha kolay bulunabilir bir maden olması ve malzemeye daha kolay şekil verilebilmesi gibi etkenlere bağlıdır.

Ucuz gümüş kolye modellerinin tasarımlarına bakıldığında çok işçilikli olmayan, gram olarak daha düşük ve minimal çizgilere sahiptir. Hem iktisatlı hem de kişiye özel gümüş kolye modellerine göz gezdirildiğinde isimli, harf, rakam ve tarihli kolyeleri seçebilir başka kimsede olmayan eşsiz kolyeler görülmektedir. İstenilen kolye uzunluğunda, istenilen rose, altın sarısı ya da gümüş renklerinde ürettirilebilmektedir. Böylece gümüş kolyenin renk seçimi yapılırken kişinin ten rengine ve kıyafetine göre kolyesi uyumlu olacak şekilde yaptırılabilmektedir.

Gümüş kolyeler her yaştan her tarza uyumlu tasarımlara sahiptir. Sadelikten hoşlanan,  takı çeşitliliğine önem veren, çok bütçe ayırmak istemeyen, parasını ölçülü harcayan için ucuz gümüş kolye modelleri elverişli fiyatlarla bulunmaktadır. Hem hesaplı hem de modern çizgilere sahip gümüş kolyeler diğer takılara göre ekonomiktir. Kişinin maddi durumuna göre rahatlıkla beğenisine uygun tasarımlar bulabileceği gibi sevdiklerinize hediye alırken makul fiyat seviyelerinde ucuz gümüş kolye modellerini bulabilmektedir. Gençlerin kendilerine harçlıklarıyla alabilecekleri gibi arkadaşlarının özel günlerinde birbirlerine rahatlıkla alabilecekleri düşük fiyatlı gümüş kolye modelleri bulunmaktadır.

 

Hediye alırken sizi zorlamayacak uygun fiyatlı ucuz gümüş kolye modellerini tercih ederek bütçenizi zorlamadan sevdiklerinizi mutlu etmenin yolunu bulmuş olursunuz. İlişkilerine yeni başlayanlar için gönül rahatlığıyla alınabilecek, sevgiliye sürpriz yapmak isteyenler için kolaylık sağlayacak, kolye modelinde kişinin ismi ya da harfiyle özelleştirilebilir olması, özel tarihlerin yazılabilmesi hediyenize anlam katarak değerini paha biçilemez yapacaktır.

Gümüş plaka üzerine isim, harf ya da tarih yazılabildiği gibi özel kesim plaka ile harfinizi ya da isminizi kolyenizde ön plana çıkarabilirsiniz. Geometrik şekillerdeki kolye plakalarını ya da kalp gibi sembol şekiller üzerine de yazılarınızı yazdırabilirsiniz. Tasarımlarda hayvan figürlerini bulabilir sempatik ve hesaplı gümüş kolye modellerini çok para vermeden yaptırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.