Neden Hariqa?

Neden Hariqa

Geçmişten günümüze takı modellerine bakıldığında takılar, inanışlarımız, kültürel değerlerimiz, geleneklerimiz, sosyal statülerimiz ve beğenilerimizi yansıtmak amacıyla kullanılmıştır. Daha çok kadınların tercih ettiği aksesuarların arasında yer almakla birlikte, daha zarif ve şık görünmek amacıyla kullanılan takılar, gün geçtikçe stil tamamlayıcı unsur haline gelmiş ve gündelik yaşamlarında kadınlar kıyafetlerini bütünleyerek kendi tarzlarını yaratmışlardır. Ayrıca kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi çeşitli aksesuarlarla kendilerini mutlu etmenin yanı sıra, yakınlarına sevgilerini göstermenin en özel yolunu bulmuşlardır. Böylece takılara anlamlar yüklenerek aksesuarlara yeni boyutlar kazandırılmıştır.

Hariqa, kendiniz ve sevdikleriniz için seçeceğiniz en zarif koleksiyonları sizin için tasarlayarak özel üretim teknikleri ile eşsiz olarak sunuyor. Hariqa’dan satın alacağınız ürünlerle sportif, casual, klasik, vintage, retro gibi bir çok giyim tarzınızda rahatça kombinleyebilir, hangi modda olursanız olun kolaylıkla takabilmeniz için kullanımı çok kolay olan ve sizi diğerlerinden farklı gösterecek takıları satın alabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan gümüş ürünlerin renk seçimini, altın sarısı, rose ve gümüş renk seçenekleriyle bulabilir ve bunları seçerken ürünlere isminizi yazdırarak kendinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Kolye ürünlerinde zincir uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilir, yüzük grubunda ise parmak ölçünüze özel olarak ürünleri seçebilirsiniz.

Hariqa, başka hiçbir yerde bulamayacağınız her sezonda moda olan kişiselleştirilmiş trend ürünleri mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırıyor. Tüm bunların yanında özel dijital hediye kartları ve özel hediyelik kutularla adresinize ücretsiz gönderiyor.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.