Blog

Severek kullandığınız gümüş takıların bakımını doğru bir şekilde yaparak ilk günkü parıltısını uzun yıllar koruyabilirsiniz. Gümüş bakımı ile ilgili ipuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazının Devamı

Yaklaşan anneler gününde bizi dünyaya getiren en değerli varlığımız annelerimiz için birbirinden özel hediye alternatiflerini bu blog yazımızda bulabilirsiniz. 

Yazının Devamı

Burçlar, karakterlerimizi ve davranışlarımızı etkileyen önemli sosyal olgular kümesidir. Burç kolyeler ile sahibi olduğunuz burcun simgesini boynunuzda taşıyabilir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Burç kolyeler ile ilgili yazımızı severek okuyabilirsiniz.

Yazının Devamı

Hediye alternatifleri arasında en doğru tercihi kolyeden yana kullananlar için hazırladığımız yazı ile doğru kişiye doğru armağanı alabilirsiniz. Sizler için bu konuda oldukça güzel bir makale hazırladık. Hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Yazının Devamı

Sevgiliye hediye almak her zaman için içinden çıkılmaz bir problem olmuştur. Bu konuda size hariqa haberlerimiz ve hediye tercihlerimiz var. Hemen keyifle okuyabilirsiniz.

Yazının Devamı

İnsanlar her zaman için diğerlerinden farklılaşmak ve beğenilerini, tarzlarını göstererek ön planda olmak peşindedir. Bu durum yıllar boyunca sürekli ilerlemiştir. Dünyanın sosyal düzenini etkileyen durumların sonrasında...

Yazının Devamı

2018 Sevgililer gününde kolye tercihlerinde en doğru seçimi yapmak için verilecek karar son derece önemlidir. Bu konuda sizler için hariqa bir kolye tercihi yazısı yayınladık. Aşağıdaki linkten hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Yazının Devamı
Yükleniyor...