Blog

Aşkın en yoğun yaşandığı Kasım ayında sevdiğinize alacağınız kişiye özel gümüş takılar ile sonbahara mutlu başlayın!

Yazının Devamı

Mevsimlerin en romantiği olan sonbahar geldi çattı. 2018 sonbahar takı trendleri ile ilgili yazımızı okumadan alışverişe başlamayın.

Yazının Devamı

Genç kızların okula dönüş döneminde aksesuar tercihleri gümüşten yana olmaktadır. İçinde bulunduğumuz sonbaharın yüzünü gösterdiği mevsimde, gümüş isimli kolyeler ve kişiye özel gümüş takılar her an her yerde takabileceği için tercih edilmektedir.

Yazının Devamı

Hediye alırken sizi zorlamayacak uygun fiyatlı ucuz gümüş kolye modellerini tercih ederek bütçenizi zorlamadan sevdiklerinizi mutlu edin.

Yazının Devamı

Güncel kadın takıları arasında en sevilen gümüş isimli kolyeler hakında öğrenecekleriniz fikrinizi değiştirebilir. Yazının devamını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Yazının Devamı

Yurt dışında ve ülkemizde oldukça ünlü olan yıldızların kolye tercihlerinde bir çok farklılık görülse de isimler, simgeler ve harfler ünlü kişiler için de ayrı önem taşımaktadır. Ünlülerin kolye tercihlerini sizler için derledik.

Yazının Devamı

Mayısın son günlerinde yaza adım adım girerken rengarenk abiye elbiseleriniz ile kombinleyeceğiniz hariqa takılar için öneriler burada.

Yazının Devamı

Severek kullandığınız gümüş takıların bakımını doğru bir şekilde yaparak ilk günkü parıltısını uzun yıllar koruyabilirsiniz. Gümüş bakımı ile ilgili ipuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazının Devamı

Yaklaşan anneler gününde bizi dünyaya getiren en değerli varlığımız annelerimiz için birbirinden özel hediye alternatiflerini bu blog yazımızda bulabilirsiniz. 

Yazının Devamı

Hediye alternatifleri arasında en doğru tercihi kolyeden yana kullananlar için hazırladığımız yazı ile doğru kişiye doğru armağanı alabilirsiniz. Sizler için bu konuda oldukça güzel bir makale hazırladık. Hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Yazının Devamı
Yükleniyor...