Blog

Anneler Gününe Özel Takılar

13 Ekim 2019

Anneler Günü’ne özel takı hediye fikirleri, anneler günü yaklaştıkça “Hangi hediyeyi alsam?” diyen herkes için yol gösterici olabilir. 

Herkesin hayatında büyük önem taşıyan, en değerli varlıklarımızın başında olan annelerimiz için hem kendilerini özel hissedebilecekleri hem oldukça şık olan hem de üzerlerinde keyifle taşıyacakları hediyelerin başında gümüş takı modelleri yer almaktadır.

Sonbahar Takı Trendleri

13 Ekim 2019

Kadınlar her mevsim süslenmeyi, giyimine özen gösterdiği gibi mevsim değişimlerinde daha çok dikkat etmektedir. Sonbaharın dolu dolu yaşandığı Kasım ayında, hafta sonu şehirden uzaklaşıp dinlenmek istenir, tatil dönüşü bir araya gelen arkadaş buluşmaları yapılır,

Yılbaşı Hediye Önerileri

12 Ekim 2019

2018’in Kasım ayı sonu Aralık ayı başı itibariyle herkes yaklaşan yılbaşının heyecanıyla günlerini geçirmektedir. Özellikle Aralık ikinci haftadan sonra hediye alma telaşı başlar. Ofis çalışanları yılbaşı kuraları çeker ve yılın son iş gününde birbirlerine aldıkları hediyeleri vererek tatlı bir telaşla günlerini geçirmektedir

Okula Dönüş Sezonun Öne Çıkan Gümüş Takı Trendleri

07 Ekim 2019

Eylül dönemi birçokları için okul döneminin başlaması, yeni başlangıçlar, eğitim yılı, dersler, sınavlar anlamına gelirken bazıları içinde yeni alınacak kararlar, yeni umutlar, yeni trendler, yeni heyecanlar anlamına gelmektedir.

Ucuz Gümüş Kolye Modelleri

05 Ekim 2019

Geçmişten günümüze kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasındaki takı kullanımı modasını hiçbir zaman yitirmemektedir. Her yaştan kadının giyim tarzına ve beğenisine uygun olarak kullandıkları takılardan kolyeler ise ilk sırada yerini almaktadır.

Gümüş İsimli Kolyeler

05 Ekim 2019

Gümüş İsimli kolyeler, altın ve gümüş plakaların üzerine lazer veya kıl testere yardımı ile değişik figürlerde oluşturulan şekillerden biri olmaktadır. Kolye takısını kullanmak, kişinin aksesuar açısından zengin bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.

Gümüş Takıların Bakımı

05 Ekim 2019

Kadınlar gümüş takıları kullanışlı, ekonomik ve modern olması sebebiyle günlük hayatlarında kullanmayı tercih etmektedir. Her dönemde modasını yitirmeyen gümüş takılar birçok kadının vazgeçilmezi olduğu gibi hediye olarak sevdiklerimize armağan edebileceğimiz niteliktedir. 

Yaz Abiyeleri İçin Takı Önerileri

23 Eylül 2019

Mezuniyet, düğün, davet, akşam yemekleri ve partilerde kıyafet seçimlerinize göre rahatlığı ve masum şıklığıyla kişiselleştirilmiş takılar kombinlerinizi zarifçe tamamlayacaktır. Hariqa koleksiyonunda yer alan modelleri gümüş, altın sarısı gibi zamansız renklerin yanı sıra rose gibi soft renklerle de tercih edebilirsiniz. Abiyelerinizi ve takılarınızı uyumlu kullanabilir, renk ve modellere dikkat ederek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ünlülerin Kolye Tercihleri

23 Eylül 2019

Yaşamlarının her anını merakla takip ettiğimiz ünlülerin takı tercihlerini sizler için inceledik. Günden geceye; sokak tarzlarından plaj stillerine, kırmızı halıdan sahnelerine, oynadıkları filmlerden katıldıkları TV programlara kadar vazgeçmedikleri aksesuarlarına göz attığımızda gösterişli ve pahalı takıların yanısıra minimalist ve isimlerini ön plana çıkaran geleneksel takıların ön planda olduğunu gözlemledik.

Anneler Günü Kolye ve Bileklik Hediyeleri

01 Ağustos 2019

Anneler gününde bizi dünyaya getiren en değerli varlığımız annelerimiz için birbirinden özel hediye alternatiflerini bu blog yazımızda bulabilirsiniz. 

Hediyelik Kolye Rehberi

01 Ağustos 2019

Hediye alternatifleri arasında en doğru tercihi kolyeden yana kullananlar için hazırladığımız yazı ile doğru kişiye doğru armağanı alabilirsiniz. Sizler için bu konuda oldukça güzel bir makale hazırladık. Hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Sevgiliye Kolye

01 Ağustos 2019

Sevgiliye hediye almak her zaman için içinden çıkılmaz bir problem olmuştur. Bu konuda size hariqa haberlerimiz ve hediye tercihlerimiz var. Hemen keyifle okuyabilirsiniz.

Özel Tasarım Kolye Yapımı

01 Ağustos 2019

İnsanlar her zaman için diğerlerinden farklılaşmak ve beğenilerini, tarzlarını göstererek ön planda olmak peşindedir. Bu durum yıllar boyunca sürekli ilerlemiştir. Dünyanın sosyal düzenini etkileyen durumların sonrasında moda gibi bir kavram kişilerin kendi sevdiği şeyleri başkalarından farklı olarak ortaya çıkartabileceği alanlar bulabilmesi ile meydana getirebilmektedir. 

Sevgililer Günü Hediyesi Kolyeler

01 Ağustos 2019

2018 Sevgililer gününde kolye tercihlerinde en doğru seçimi yapmak için verilecek karar son derece önemlidir. Bu konuda sizler için hariqa bir kolye tercihi yazısı yayınladık. Aşağıdaki linkten hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü Takı Hediye Alternatifleri

01 Ağustos 2019

14 Şubat yaklaşırken tüm çiftleri hediye alma telaşı sarar. Hangi hediyeyi alırsam daha çok mutlu olur, pahalı bir hediye mi yoksa onu anlatan bir hediye mi alsam diye araştırmalara başlanır.

Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.